Рішення про затвердження розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Чернівці


 

 

 
У К Р А Ї Н А

Чернівецька  міська рада

Виконавчий  комітет

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

21.10.2008   814/21                                                                      м. Чернівці

 

Про   затвердження розмірів тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій   та визнання таким, що втратив чинність додаток 1  рішення від 27.06.2006р. № 198/5 з цього питання

 

 

Відповідно до статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”,  постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005р. №560 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”,  розглянувши матеріали, подані підприємствами, які утримують житловий фонд комунальної власності територіальної громади м.Чернівців, враховуючи економічне обґрунтування департаменту економіки,  пропозиції фінансового управління міської ради, а також висновки комісії з питань  тарифної політики  в житлово-комунальній сфері м.Чернівців,  виконавчий комітет  Чернівецької  міської ради

 

В И Р І Ш И В:

        

         1.  Затвердити розміри тарифів на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій (додатки 1-14). 

 

         2.  Для мешканців  1 поверху будинків, обладнаних ліфтами, плата за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій застосовується  без урахування вартості утримання  ліфтів.

 

         3. В будинках, в яких електроенергія на освітлення сходових кліток і під’їздів обліковується за лічильником, оплата споживачами цієї послуги проводиться за фактично спожиту електроенергію з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі кожної квартири.

 

         4.  Послуги з обслуговування та  поточного ремонту систем водо,- теплопостачання та водовідведення в квартирах будинків (за винятком загальнобудинкових стояків) надаються на договірних засадах за рахунок мешканців.

 

         5. Послуги  з прибирання сходових клітин та під’їздів надаються за умови укладання угод між надавачами таких послуг і мешканцями усіх квартир  під’їзду  чи  будинку.

 

         6. Підприємствам, які утримують житловий фонд комунальної власності:

 

         6.1. До 01.12.2008р. скласти графіки  щодо періодичності надання послуг з прибирання прибудинкових територій, оприлюднити їх в під’їздах будинків. Нарахування плати за прибирання прибудинкових територій проводити  з урахуванням   періодичності  проведення робіт з надання цього виду послуг.

 

         6.2. До 01.04.2009р. переукласти угоди з мешканцями на надання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

         6.3. У разі невиконання або надання  у неповному обсязі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій щомісячно проводити перерахунок вартості послуг відповідно до вимог типового договору та укладених договорів.

 

         6.4. Забезпечити  розміщення  побудинкових тарифів  у загальнодоступному місці у приміщеннях  підприємств,  надавачів послуг.

 

         6.5. Покращити претензійно-позовну роботу з мешканцями щодо зменшення дебіторської заборгованості.

 

         6.6.  До  01.12.2008р. внести зміни в укладені угоди  щодо  централізованих відрахувань   з розрахункових рахунків підприємств за  послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування внутрішньобудинкових систем  водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

 

         7. Головам Першотравневої, Садгірської, Шевченківської  районних у місті рад  Ваньчицькому Ю.А., Бурезі Ю.І., Пазюку М.Д.:

 

          7.1. Здійснювати контроль за якістю надання послуг з утримання будинків та прибудинкових   територій, повнотою виконаних робіт,  проведенням перерахунків   плати споживачам у випадках невиконання робіт або виконання їх  в неповному обсязі.

 

         7.2. Забезпечити   на підприємствах, що утримують  житлові будинки комунальної власності,  використання  автоматизованого побудинкового обліку нарахувань, надходжень і витрат, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

         8. Відділу інформації міської ради (Вишневська І.М.) та відділу  міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю (Мельник А.П.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

 

9.   Це рішення набирає чинності   з 1 грудня 2008 року.

 

10. Вважати таким, що втратив чинність додаток 1 до рішення  виконавчого комітету від 27.06.2006р. № 198/5 „Про затвердження розмірів тарифів на житлово-комунальні послуги”.

 

11.  Організацію виконання цього рішення покласти на  голів Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті рад Ваньчицького Ю.А., Бурегу Ю.І.,  Пазюка М.Д.  

 

12. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради  Попадюка  М.П., директора департаменту житлово-комунального господарства  міської ради  Шумейка О.М.

 

 

 

Чернівецький  міський голова                                                  М.Федорук