Красноїльська полонина – 2011

В селі Красноїльськ Сторожинецького району  Чернівецької області відбулося відкриття першого районного свята “Красноїльська полонина – 2011”. На святі були присутні голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв голова Сторожинецької РДА Франц Федорович, керуючий справами обласної ради Аркадій Мойсей та інші чиновники, які привітали зі святом виходу на полонину в Красноїльську присутніх, та побажали їм успіхів, наснаги та яскравих позитивних вражень .  Свято запалення полонинської ватри та проводів вівчарів з отарами на полонини відбулось з розмахом. На свято прибуло багато гостей з усієї Чернівецької області.

На святі був обраний самий поважний, досвідчений, вправний вівчар, який отримав звання Ватаг Полонини. Це високе звання мав честь отримати Антон Плешка, який більше 50 років працює у вівчарській галузі.

На фото також Ви можете побачити підписання Меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією, обласною радою, Міжнародною благодійною організацією “Добробут громад”, Сторожинецькою районною державною адміністрацією та районною радою

 Репортаж Миколи Хаука. Перша Чернівецька інформаційна агенція ЗАН (Західна агенція новин)