Медичний центр «О.С.А.» - запорука Вашої краси та здоров

Медичний центр «О.С.А.» - запорука Вашої краси та здоров'я

Нещодавно стоматологічний кабінет «О.С.А.», що знаходився на вул. Л. Кобилиці, 71, у Чернівцях, став медичним центром. Змінилася не лише назва закладу, а й кількість послуг, яку тепер тут надають відвідувачам.

Тож, як будь-який постійний клієнт закладу з новим ім'ям і новим виглядом, я вирішила дізнатися про всі зміни і нові послуги.

По-перше, зараз медичний центр «ОСА.» розташований за адресою: вул. Л. Кобилиці, 22. По-друге, центр на сьогодні пропонує своїм клієнтам послуги в кількох напрямках.

- Основним напрямком нашої діяльності є стоматологія, всі її види, - розповів директор медичного центру «О.С.А» Максим Воронов. Крім того, нашим постійним і новим клієнтам приємно буде дізнатися, що тепер вони можуть скористатися ще й послугами висококваліфікованого косметолога та професійних масажистів.

Сім'я може лікуватися за VIP-картками

- У нашому медичному центрі ми дбаємо про безпечне лікування пацієнтів, використовуючи новітні матеріали та методи лікування в стоматології, - розповідає головний лікар медичного центру «О.С.А.» Світлана Островська. - Для кожного пацієнта складаємо індивідуальний план лікування, завдяки чому людина отримує комплекс послуг з рук одного лікаря. Наші клієнти можуть також отримати VIP-картки, які дають право на лікування сім'ї зі знижками. Крім того, все лікування відбувається за доступними цінами.

У медичному центрі «О.С.А.» пропонують всі види лікування та протезування зубів.

Тут використовують портативний автономний рентген, який дає набагато якісніший результат та є абсолютно безпечним - доза опромінювання у десять разів менше, ніж у звичайних рентген-апаратів.

Тільки тут працює єдина у нашому місті мала стоматологічна клініка «Scorpion dental optima», яка використовується для діагностики та лікування стоматологічних захворювань.

Лазерне відбілювання зубів проводиться за допомогою апарату Remodent всього лише за одне відвідування. Ця процедура не пошкоджує емаль та не викликає чутливості зубів.

- Ми використовуємо широкий спектр фотополімерних матеріалів та не заощаджуємо на пломбувальних матеріалах, - продовжує Світлана Олександрівна. - Пропонуємо якісні матеріали світових брендів.VOCO, GC, KULZER, EDS (ESSENTIAL DENTAL SYSTEM).

Якщо хочете рівненькі зуби, з цією проблемою вам допоможе впоратися лікар-ортодонт. Якщо ж турбує відсутність зубів, лікарі імплантолог та ортопед складуть для вас оптимальний план індивідуального лікування.

Доглядати за зубами дітей вчать герої мультиків
- Основну увагу починаємо приділяти дитячій стоматології, де лікування відбувається в ігровій формі, - розповідає директор медичного центру «О.С.А» Максим Воронов. - До маніпуляцій вашу дитину підготує професійний психолог. Маленьких пацієнтів навчать правильно доглядати за порожниною рота мультиплікаційні герої під час перегляду мультиків. Крім того, дитина сама може вибрати лікаря, який їй найбільше подобається.

З метою профілактики стоматологічних захворювань у вашої дитини наші лікарі запропонують методи герметизації та фторування. Лікар-ортодонт допоможе вирівняти прикус у дітей нез'ємною (брекети) та з'ємною (пластини) апаратурою. Лікування карієсу та його ускладнень молочного зуба здійснюється у нас за допомогою різнокольорових пломб Твінкі Стар, що дуже подобається діткам. А доки дитиною займаються лікарі, мама присвятити час собі у косметолога чи масажиста.

Щоб шкіра сяяла здоров'ям

Щоб шкіра сяяла здоров'ям, її треба доглядати. Лікарі-косметологи медичного центру «О.С.А.» допоможуть уникнути проблем передчасного старіння шкіри та підберуть необхідний комплекс процедур для проблемної і підліткової шкіри, нададуть консультацію, призначать косметичні засоби для домашнього догляду.

Кожна відвідувачка косметолога може отримати індивідуальні програми з догляду за обличчям та тілом. В центрі пропонують різноманітні пілінги, в тому числі і хімічні, ліфтинги, різні маски, мезотерапію, воскову депіляцію тощо. Тобто досить широкий спектр процедур для того, щоби зробити вашу шкіру здоровою, красивою і неповторною.

Для косметологічних процедур в медичному центрі «О.С.А.» використовуються сертифіковані косметологічні засоби ізраїльської фірми «CHRISTINA», методи дерсонваль та ультразвук. Для омолодження шкіри використовується апарат BIOSONIC, який працює за методом кавітаційного пілінгу.

Для краси тіла - будь-який масаж

Про красу вашого тіла подбають професійні масажисти-лікарі, з досвідом роботи 25 років. Тут вам запропонують всі види масажів, а також SPA-процедури: обгортання шоколадом, морськими водоростями, медом, антицелюлітні програми. І все це під приємну релаксуючу музику, з ароматичними оліями та чудовим настроєм.

Якщо ви хочете зробити подарунок коханій людині, подрузі, мамі чи ще комусь, можете придбати в медичному центрі «О.С.А.» «Подарунковий сертифікат» на масажні та косметологічні процедури. Вартість його залежатиме від кількості вибраних вами послуг, що входитимуть в сертифікат. Такий сертифікат також можуть отримати в подарунок особливі клієнти центру. Власниця такого сертифікату може скористатися ним будь-коли, передзвонивши і попередивши заздалегідь про час свого приходу секретаря-адміністратора за телефоном 57-75-81. За цим же телефоном можна записатися на прийом до будь-якого лікаря центру.

Медичний центр «О.С.А.» працює щодня, з 9.00 до 20.00.

Ліцензія AB 333867 до 4.12.2012 року.

Адреса: м. Чернівці, вул. Л. Кобилиці, 22.

Тел.: +38 (0372) 57-75-81, +38 (0372) 52-50-47

Факс: +38 (0372) 55-80-78

Е-mail: oca_dental@ukr.net