Водоспад Пробій у Яремче. Відео та фото
Карпати - це чарівний зелений куточок природи. Відпочинок в горах здатний вилікувати людину не тільки фізично, а й морально / духовно. На наших фото і відео - ексклюзивний репортаж простого туриста. Яремча очима звичайного відпочиваючого. Саме містечко Яремче простягнувся уздовж гірської річки. Дороги не тільки в Яремче, але й у всій Івано - Франківської області в Карпатах в дуже хорошому стані. Якщо не вважати кілька ділянок там, де дорогу частково розмило річкою. Але й там проїхати можна. Кілька разів вам доведеться рухатися по гірському серпантину - будьте обережні, хоча багато водії не вважають ці повороти крутими, але все ж пильність не зайва. Можна з упевненістю сказати, що турист на авто, рухаючись в Яремчу, зможе їхати з постійною швидкістю, - ям, вибоїн і купин на дорогах немає.

Коли ви заїдете в саме місто Яремча, по обох сторонах дороги вас вітають сотні оголошень про здавати житло. Звичайно, варто вибирати. Але частіше за все вибір стоїть за ціною - умови проживання в Яремче давним - давно такі, щоб туристу захотілося приїхати ще не раз. Влітку 2010 року серед пропозицій - номери в готелях Напівлюкс / Люкс за ціною 200-500/на двох, а також кімнати в приватних будинках - за цінами 40-200 грн за одного. Відпочинок в приватному будинку, на мій погляд, відрізняється від готельного люкса тільки лише тим, що немає вишколених портьє, консьержек, адміністраторів та розрахункової години. Якщо ви ночуєте в готелі, а цілий день витрачаєте на походи, пригоди і екскурсії, то яка насправді різниця, якого кольору уніформа у обслуги в дорогому готелі. Кілька годин в приватному будинку - зрубі здадуться вам щастям після стомлюючого дня. До того ж, господарі міні готелів завжди запропонують вам проживання з харчуванням (уточнюйте ціну та асортимент).

Звичайно ж, якщо ви приїхали з делегацією представницького класу для переговорів, корпоративного відпочинку або елітної полювання, тоді варто зупинитися в дорогих готелях, яких у Яремче безліч.

Як один з варіантову проживання - приватний будинок Тайстра (Фото і відео) - тут господарі постійно покращують рівень комфорту, готують для туристів смачні страви на замовлення й організовують екскурсії. Будинок (вірніше, два будинки) знаходиться повітр самої річки, навпроти скелі - міцний сон і прекрасний повітря вам гарантовані! Всі кімнати європейського рівня: душ, туалет, умивальник, набір меблів, ТБ, телефон, сауна, басейн.

Перебуваючи в Яремче, обов'язково відвідайте яремчанські водоспад Пробій. Він розташований на околиці Яремче, в гірській ущелині, по дну якого тече річка Прут. Через ущелину перекинутий мотузяний міст. Самі водоспади розташовані недалеко від основної траси. Там же знаходиться ринок виробів народних умільців - сувенірний базар. У місцевих кафе і ресторанах ви зможете замовити різні страви. На водоспадах в Яремче завжди багато туристів. Тут не купаються, а скоріше, фотографуються.

Гірська річка несе з великою швидкістю потоки води - природна краса заворожує погляд. Вам обов'язково варто відвідати ці місця