Емо - відносно нова культура

Emo (від англійського Emotional ) відносно нова культура з'явилась в США наприкінці вісімдесятих. Виділяють два етапи у існуванні цієї культури.

 Перша хвиля (1985-1994 рр.). Літо 1985 р. стало відомим як «Революційне літо», саме тоді в Вашингтоні і піднялась нова хвиля груп з різноплановим роком звучанням, які орієнтувалися на рок - темп.                                              

         Друга хвиля (1994- 2000рр.). В 1994 році розпочався другій етап, дякуючи виходу дебютного  диску групи Sunny Day Real Estate «Diary»                                                                       

Емо  ( скорочення від   «емоційний»­  ) – стиль музики, що  виник  в середині 80-х років із хардрок . За  час існування  сильно змінився і урізноманітнився, розділившись в свою  чергу на під жанри. Характерними ознаками емо-стилю є надривний вокал з діапазоном від крику до плачу і стогону. В залежності від напрямку музика може бути мелодійною і повільною з вклиненням жорстокості.

Стиль в Емо дуже яскравий : деякі позери кажуть, що емо це суміш попсового гламуру  і готики. Але вони не признають гламур і попсу. Емо це  надмірний виплеск емоцій, почуттів, вони є в кожній людині лиш не так надмірно.

Слова емо :

«Щодня мене розривають на шматки емоції, які ми старанно придушуємо тому що хтось сказав, що треба виглядати сильним. Але так  не є насправді. Емо стало відомим широкому кругу слухачів.»

         Емокіди надають перевагу рожевому і чорному, також приоритетним  є темно – синій колір. Носять вузькі джинси, синтетичні штани.

На чернівецьких вулицях останнім часом побільшало емо - молодих осіб, стать яких одразу і не визначиш. Молоді емо – хлопці та дівчата - ходять майже з однаковими зачісками, що приховують одне око, підводять очі чорним олівцем та фарбують нігті. 

      

Інши види субкультур:

-готи;

-репери;

-клаббери ;

-рокери;

-металісти