Обзор кафе та піццерій м. Чернівці
 

Порівнення кафе м. Чернівці.  Липень - серпень 2008року.

1. Кафе (їдальня) швидкого харчування "Екватор", що розташоване на вул. Стасюка.

                                          

         Велики черги ранком, з 13 до 14-30 (поряд студентський городок, офіси), та як не дивно, персонал (10-13 молодих дівчат та хлопців) встигає обслуговувати всіх вчасно. І весь час з приємною посмішкою підказувати, що і як зветься, де яке блюдо. Оформлення кафе - звичайне. Столи - теж звичайні. Є 2 зали - можна казати, по типу столової в СРСР. Такі ж властивості у філіала цієї ідальні по вул. Руської, але там є окремий зал піцци.

         Довгій прилавок. Береш рознос та обираєш собі блюда з прилавка. Меню - українська кухня. Обираєш перши страви, салати (як мені здалося, деяки салати не користуються попитом - майонез пропитався буряком, салат мав не дуже приємний вигляд, але вперто стояв у перших рядах). Перши блюда - борщ, солянка, суп с фрікаделями, гороховий, овочевий - дуже великий вибір. Порції коштують 6-7гр, великі тарілки.

         Другі страви - м"ясо (свинина, гов"ядина, кури), риба (короп, хек, сайда, горбуша) - коштує 6-12 гр. за 100 гр з різноманітними гарнірами - каши, картопля, фасоль, яких накладають не жаліючи - гарнир коштує 1,5 - 4гр. Я спробувала заказати 3 маленьких шматочка печінки індика, у відповідь почула, що зважують тільки від 100гр.

         На десерт можна скоштувати блини з різними начинками, пироги, торти (видів 5-6, коштують 3-7гр.)  . Напої - чай ( всього 2 види - мені запропонували "майський чай", "грінфілд" закінчився на той момент, іншого не було). Є кава, пиво, соки, різне молоко з пакетів.

   До початку прилавка висить оголошення - "2 серветки безкоштовно". Навмисно набрала більше - ніхто нічого не казав.

           Отримавши чек на 20.56гр. біля століка з компьютером, зрозуміла, що навряд чи з"їм все замовлене (коли просила половину порції, відповіли, що розрахують як за цілу порцію).

2. Піцца "ОМАР" - розташувана на перехресті вул. Головної та проспекта Незалежності. 

            Дуже привітний персонал. У залі дуже мало місця. Крихітний санвузол - хоча руки помити можна.  Замовлену піццу (обираєш сам собі начинку) приготували швидко. Я заказала з куркою, помидорами, + сир - подвійна порція. На кассі працівники трохи сперечалися, чи зварилася курка... Вона таки не доварилася. Піццу принесли підгорілою. В залі, розрахованому приблизно на 15 осіб, я була одна. Начебто, поспішати нікуди.

            Смак піцци непоганий, тісто пісочне але... Спочату я спробувала ії з"їсти, запиваючи пивом на розлів (пиво непогане) але, трохі боячись за свій шлунок, відклала віделку. У кінці спробувала запити заварною кавою (смак якої був дуже водянистим) - не змогла...

Коли я уходила, в піццерію так і не зайшли відвідувачи.

Вартість нез"їденої піцци - біля 36-00гр за все.

3. Піцца "Челентано"  -  розташована у торгівельному центрі "Майдан".

                                     

            Оформлення у типовому для цієї сітки закладів у різних містах. Меню - типове : піцца , млинці, салати, супи, напої, десерти.

Замовляєш начинку за смаком. Але! Так  як ми були втрьох, а, наприклад, не вдесятьох помилитися у ціні важко. Кассир нам пробила по чеку !!!  156гр.  Я зробила погляд ну зовсім здивований, тут же прибіг хлопець, перерахував - 112.78гр. Персонал не вибачався - мовляв, це помилка компьютера. Людей не було багато.

           Піцца за смаком непогана.Млинці зовсім тоненькі, начинки дуже мало (хоча, може так треба за рецептурою). Як мені здалося, подвійним сиром не пахло. Фішка з дошками може й фірмова, але мені особисто потрібен вибір - дошка або тарілка. Хотілось би краще витертого столу - трохі заліпав. Салати стоять прямо перед касою готові у великих ємкостях, істи їх ми не відважилися - всеж таки не 9 ранку...

4. Піццерія "Парк" - розташована по вул. Головній, 77. 

                Піцца розташована в самому центрі міста. Чергі майже завжди. Заклад популярний у студентів, та працівників адмін будівель у центрі. 3 невеликих зали, є акваріум.  Блюда різноманітні. Персонал привітний. На наших очах клієнти розбили стакан - його замінили на інший без претензій.

                На перше - солянка, бульон, суп з макаронами (невелики порції). На друге можна замовити піццу 10-12 видів (є фруктові, з куркою, з колбасою - в меню докладно розписани інгрідієнти), коштують 5-6 гр. (За останнії рік піцца лише трохи (не більше 1 гр.)подорожчала, але зменшилася у розмірі наполовину - одже раджу замовляти 2 шт. одразу). Також на друге можуть бути таки варіанти:

 - печеня по домашньому у горщиках - картоплі там навпіл з м"ясом, горщики велики - за 8,5гр. продуктів не шкодують! Дуже смачно, правда трохи перчене - але це, напевно, за рецептурою.

 - котлета по київськи за 9-50гр. Обсмажене курине філе, всередині рідкій сирний соус - подають з салатом з капусти. Єдиний недолік - швидко не вийде - готують приблизно 35 хв.

- жульєни, м"ясо по королівськи, риба на сковородці, картопля фрі - все у діапазоні 4-9гр.

Салати свіжі, готують, напевне, після заказу, а не з ранку...

                На десерт можна обрати млинці з сиром або з макам, фруктовий салат (дуже подобається дітям), пиріжки, торти, морозиво. Взагалі, це непогане місце для дитячих днів народжень початкового рівня - приблизно обід на одного - 15-35гр. Напої - пакетірований чай, кава заварна та розчинна, пиво, соки.

Є філіал цієї піцци:

- на вул. Кобилянської (зал - полупідвал, гарний інтерьєр, ціни та ассортимент тіж самі, черг нема - в очевідь в зв"язку з тривалим ремонтом вул. Кобилянської та можливістью   зав"язнути у болоті, яке озвезли будівельники на вулиці.)

- по вул Головній (маленькій камерний зал. Чергі бувають лише зрідка) ціни та ассортимент тіж самі.

 


 Піццерія "МАРІО",  що на пр. Незалежності.

                  2 зали. Столи на 2, 4, 6 відвідувачів, що взагалі то зручно.

            У 13:30 велика черга. Рухалася, що справді швидко.

Вибір блюд не дуже великий, але й не крихітний. Можете обрати з декількох запропонованих у меню

 піццц - велику або маленьку . Є у продажу салати - розфасовані у піалки - 100гр. салата з моркви  

обішлося у 4:50грн. На друге запропонують різні м"ясні вироби (котлети, тощо) з гарниром.

            Чай 3:00 грн. Переважно "Грінфілд". Ще з напоїв - кава, соки. На десерт - торти.

Ми з кореспондентом "Платинової Буковини" зупинили свій вибір на сіцілійської великої вартістью 17:00гр. кожна.

Готували швидко від сили 5-8 хв. У складі: корж, курка, гриби, перець, сир.

             На фото корж виглядає товстіше, насправді ж він не товще 3-4 мм ,в окремих місцях - 8-9мм.

         

           Начинка порізана так дрібно, що клієнти можуть погодувати дуже маленьких дітей.

На наступному фото бачимо, що начинка відсутня на однієї половинці моєї піцци. Верніше, трошкі є.

      

А на цьому фото я спробувала продемонструвати, яку товщину має корж. 

        

Салат за смаком був непоганий, але на касі ми запиттували, з яким він сиром?

Нас запевнили, що не з плавленим. Нам здалося, що звичайний сир смакує по іншому...

Обід на двох коштував нам 44:50 грн  (2 піцци, 1 салат з моркви, 2 чая).

               Та насправді, після обіду в мене було враження (смакове), що я пообідала маленькою булочкою без начинки із чаєм.

Як що обідати тут - замовляйте мінімум 1,5 великих піцц одразу.

 

Патрісія Жульєн, спеціально для "Платинової Буковини".

Всі відвідування кафе відбуваються за рахунок бізнес сайту "Платинова Буковина", і є абсолютно незалежними.