Росія захищатиме росіян в Україні озброєним вторгненням
ЖИРИНОВСЬКИЙ ОБІЦЯЄ, ЩО РОСІЯ ЗАХИЩАТИМЕ РОСІЯН В УКРАЇНІ ОЗБРОЄНИМ ВТОРГНЕННЯМ

      Якщо власті України почнуть фізичне знищення російського населення або репресії проти нього, Росія має право здійснити озброєне вторгнення. Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив лідер ЛДПР Володимир Жириновський.
 
  "Все залежить від населення Криму і інших, східних, південних регіонів України. Там дуже багато громадян, які або є російськими, або виступають за найтісніші відносини з Росією. Все повинно вирішуватися на референдумах. Можливо, Україна буде нейтральною державою, і взагалі жодних проблем не буде. Адже Саакашвілі сам почав агресивні озброєні дії. Якби він не почав, навіть не дивлячись на визнання Косово, Москва б не визнала ні Абхазію, ні Південну Осетію", - сказав він.
 
  "Я не упевнений, що хтось в Києві почне знищувати росіян в Криму, або в Донбасі, або в Харкові... Але якщо хтось бомбитиме Сімферополь, Харків, Донецьк, інші міста - ми захистимо", - відзначив Жириновський.
 
  "Проблеми створюють на Заході, США... Якщо вони загострюватимуть ситуацію в Криму, ми, природно, якщо громадяни Криму попросять допомоги Росії, якщо фізично знищуватимуть, природно, Росія зобов'язана буде захистити своїх громадян. Але доки їх обмежують в основному у використанні російської мови. Це погано, це порушення всіх правил, конвенцій, але до конфлікту, я думаю, ніколи не дійде", - відзначив лідер ЛДПР, виразивши надію, що політика України зміниться після президентських виборів.
 
  На питання українського журналіста, скільки має бути звернень від російських громадян, що гнобляться в Криму, для того, щоб Росія здійснила вторгнення, Жириновський відповів: "Коли два роки тому один ізраїльський капрал пропав в Лівані, ізраїльська армія здійснила вторгнення на територію Лівану і покарала весь Ліван. Загинули тисячі Лівану... Якщо хтось спробує втягнути Україну в НАТО, а населення виступить проти, а над ними знущатимуться, хапатимуть, садитимуть у в'язниці, почнеться перестрілка, то в Росії буде право захистити наших громадян в Україні", - заявив він.
 
  Нагадаємо, Росія і Україна після серпневої військових подій на Кавказі розійшлися в поглядах на територіальну недоторканість Грузії - Київ не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії; на дислокацію Чорноморського флоту РФ в Севастополі - Київ наполягає, аби російські військові дотримували українське законодавство і пішли звідти, як домовилися, - до 2017 року; Президент Ющенко і його прибічники хочуть швидше ввести Україну до Євросоюзу і, що понад усе дратує Росію, в НАТО. На Україні також неодноразово заявляли, що російська сторона видає жителям Криму російські паспорти. У Росії цю інформацію спростовують, але за підсумками власних перевірок, депутати Верховної Ради виступили із законодавчою ініціативою ввести кримінальну відповідальність за подвійне громадянство. 
  
  
                                                                                                                      Джерело: Версии