Форма помади жінок - типи та особливості

- 02.07.2010 09:23
Форма помади жінок - типи та особливості

Чоловіки тисячі років намагаються зрозуміти жінок: по вибраному їй інтер'єру, по тому, який одяг і аксесуари вона віддає перевазі, і навіть по манері фарбувати губи. Неймовірно, але факт! Майже кожна жінка сточує помаду абсолютно по-своєму. Тим самим жінка несвідомо виражає свій внутрішній світ.  Хочете вірте, хочете немає, але на основі восьми різних способів сточування помади, учені створили цілу класифікацію жіночих типів характерів.

 1. Якщо помада довго зберігає злегка загострену форму, це говорить про те, що вона - людина практична, упевнена в собі і в міру консервативний. Вона завжди знає, чого хоче і що їй бракує. 

2. Якщо верх помади рівномірно закруглений, то про хазяйку такої помади цілеспрямована і холоднокровна особа. Своїми успіхами вона зобов'язана, в першу чергу, працьовитості і акуратності. Єдине, що їй дійсно бракує, так це відчуття гумору.

3. Верх помади невизначеної форми видає владарку неврівноваженого характеру. Будь-яка дрібниця може викликати її незадоволеність, проте вона приховує його під маскою самовпевненості і енергійності. До більшості людей така дівчина відноситься з недовір'ям. Любить романтику, красиві речі і принців в білих лімузинах. 

4. Якщо кінець стовпчика помади загострений подібно до олівця - це часто свідчить про егоїзм і схильність до самоспоглядання. Таку особу відрізняє зарозумілість і зверхнє 3. Верх помади невизначеної форми видає владарку неврівноваженого характеру. Будь-яка дрібниця може викликати її незадоволеність, проте вона приховує його під маскою самовпевненості і енергійності. До більшості людей така дівчина відноситься з недовір'ям. Любить романтику, красиві речі і принців в білих лімузинах. 

4. Якщо кінець стовпчика помади загострений подібно до олівця - це часто свідчить про егоїзм і схильність до самоспоглядання. Таку особу відрізняє зарозумілість і зверхнє зневажливе ставлення до думки інших. Вона нелегко сходиться з людьми з-за своєї завищеною самооцінки.

5. Господиня помади з плоским верхом оптимістка, їй чужі нудьга і смуток. Вона безпосередньяу відносинах з людьми і дуже легко знаходить спільну мову з оточуючими, проте іноді своєю прямотою вона може ненавмисно образити.

6. Форма заточеного олівця з відсутнім грифелем - дуже рідкісний тип зрізу помади. Оригінальний і характер її власниці. Вона - людина настрою, поривчаста, неврівноважена, легко що приходить в захват і відчай. Зазвичай весела і сміхотливі красуня, яка завжди знаходиться в центрі уваги.

7. Стертий з одного боку стовпчик помади видає жінку з багатою уявою. Вона діловито, відповідальна, здатна легко і витончено виражати свої думки, лояльна до недоліків інших, а їй самій чужі примхи будь-якого спрямування.

8. Помада у формі усіченого конуса, належить спокійній дівчині з легким вдачею. Вона відмінно розбирається в людях, а її єдиний серйозна вада - схильність заздрити чужій удачі.


Ключові слова: про що каже форма помади

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

ДТП в Черновцах при участии такси 20 07 2018 ДТП с участием автомобиля одной из служб такси произошло в Черновцах на улице Сечевых стрельцов
- 20.07.2018 17:37
В Украине предлагают заминировать Азовское море Командующий Военно-морскими силами Украины, вице-адмирал Сергей Гайдук озвучил предложение заминировать Азовское море, чтобы предотвратить потери Украины от деятельности иностранных суден
- 20.07.2018 17:20
Реакция на заявление Путина о референдуме на Донбассе 19 июля президент РФ Владимир Путин провел закрытое совещание с послами, на котором отметил, что предложил
- 20.07.2018 16:41
Как выглядит мороженое за 1500 долларов В ресторане при отеле Розарио Вакабаяси подают самое дорогое мороженное под названием Bear Extraordinaire.
- 20.07.2018 16:03
В Черновцах - акция протеста против Фестиваля равенства В Черновцах активисты "Национального корпуса" перекрыли движение в районе здания городского совета
- 20.07.2018 15:20
ДТП в Хмельницкой области с тремя погибшими 20 07 2018 В селе Прибужское Хмельницкой области произошло смертельное ДТП в пятницу, 20 июля
- 20.07.2018 14:42
ДТП на Житомирщине 20 07 2018 - 10 погибших В Житомирской области, на 127-м километре трассы Киев-Чоп произошла серьезная дорожная авария
- 20.07.2018 14:13
Обыски СБУ у главы Черновцыоблэнерго В квартире начальника коммунального предприятия Черновцыводоканал сотрудники Службы безопасности Украины проводят обыски.
- 20.07.2018 12:47
Абитуриенты из Крыма и Донбасса могут поступать в вузы до 28 сентября Для временно оккупированных территорий Крыма, а также отдельных регионов Донбасса, было решено продлить сроки вступительной кампании
- 20.07.2018 12:34
Ученые раскрутили частицы до максимальной скорости Рекорд скорости механического вращения поставила группа физиков из США и Швейцарии.
- 20.07.2018 12:03

Всі новини