Форма помади жінок - типи та особливості

- 02.07.2010 09:23
Форма помади жінок - типи та особливості

Чоловіки тисячі років намагаються зрозуміти жінок: по вибраному їй інтер'єру, по тому, який одяг і аксесуари вона віддає перевазі, і навіть по манері фарбувати губи. Неймовірно, але факт! Майже кожна жінка сточує помаду абсолютно по-своєму. Тим самим жінка несвідомо виражає свій внутрішній світ.  Хочете вірте, хочете немає, але на основі восьми різних способів сточування помади, учені створили цілу класифікацію жіночих типів характерів.

 1. Якщо помада довго зберігає злегка загострену форму, це говорить про те, що вона - людина практична, упевнена в собі і в міру консервативний. Вона завжди знає, чого хоче і що їй бракує. 

2. Якщо верх помади рівномірно закруглений, то про хазяйку такої помади цілеспрямована і холоднокровна особа. Своїми успіхами вона зобов'язана, в першу чергу, працьовитості і акуратності. Єдине, що їй дійсно бракує, так це відчуття гумору.

3. Верх помади невизначеної форми видає владарку неврівноваженого характеру. Будь-яка дрібниця може викликати її незадоволеність, проте вона приховує його під маскою самовпевненості і енергійності. До більшості людей така дівчина відноситься з недовір'ям. Любить романтику, красиві речі і принців в білих лімузинах. 

4. Якщо кінець стовпчика помади загострений подібно до олівця - це часто свідчить про егоїзм і схильність до самоспоглядання. Таку особу відрізняє зарозумілість і зверхнє 3. Верх помади невизначеної форми видає владарку неврівноваженого характеру. Будь-яка дрібниця може викликати її незадоволеність, проте вона приховує його під маскою самовпевненості і енергійності. До більшості людей така дівчина відноситься з недовір'ям. Любить романтику, красиві речі і принців в білих лімузинах. 

4. Якщо кінець стовпчика помади загострений подібно до олівця - це часто свідчить про егоїзм і схильність до самоспоглядання. Таку особу відрізняє зарозумілість і зверхнє зневажливе ставлення до думки інших. Вона нелегко сходиться з людьми з-за своєї завищеною самооцінки.

5. Господиня помади з плоским верхом оптимістка, їй чужі нудьга і смуток. Вона безпосередньяу відносинах з людьми і дуже легко знаходить спільну мову з оточуючими, проте іноді своєю прямотою вона може ненавмисно образити.

6. Форма заточеного олівця з відсутнім грифелем - дуже рідкісний тип зрізу помади. Оригінальний і характер її власниці. Вона - людина настрою, поривчаста, неврівноважена, легко що приходить в захват і відчай. Зазвичай весела і сміхотливі красуня, яка завжди знаходиться в центрі уваги.

7. Стертий з одного боку стовпчик помади видає жінку з багатою уявою. Вона діловито, відповідальна, здатна легко і витончено виражати свої думки, лояльна до недоліків інших, а їй самій чужі примхи будь-якого спрямування.

8. Помада у формі усіченого конуса, належить спокійній дівчині з легким вдачею. Вона відмінно розбирається в людях, а її єдиний серйозна вада - схильність заздрити чужій удачі.


Ключові слова: про що каже форма помади

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Путин отдал приказ о выводе войск из Сирии Президент России Владимир Путин прибыл 11 декабря в сирийский Хмеймим на российскую военную базу,
- 11.12.2017 12:42
Путин отдал приказ о выводе войск из Сирии Президент России Владимир Путин прибыл 11 декабря в сирийский Хмеймим на российскую военную базу,
- 11.12.2017 12:42
Зарплаты в Украине - самые низкие в Европе Среди всех стран Европы уровень средней зарплаты в Украине - самый низкий. несмотря на то, что согласно статистическим данным, средний уровень зарплаты в Украине в июне 2017 года увеличился на 19%
- 11.12.2017 11:29
Новая методика позволяет взломать любой Windows Специалисты заявляют - существует новая методика, с помощью которой можно взломать абсолютно любую версию операционной системы Windows, при этом, мошенническое ПО останется незамеченным для антивирусных программ.
- 11.12.2017 11:15
Провокаторы подорвали польский автобус под Львовом Под Львовом неизвестные лица бросили под польский автобус взрывчатку. Информацию об инциденте,
- 11.12.2017 10:43
В Германии продали деревню вместе с населением Небольшой населенный пункт в Германии продали на аукционе за 140 тысяч евро. Речь идет о небольшой деревушке под названием Альвине
- 11.12.2017 10:26
Гиалуроновая кислота поможет при лечении артрита Человеческий организм со временем стареет, мышцы становятся не такими сильными и прочными, ткани теряют эластичность.
- 11.12.2017 10:09
Сегодня Саакашвили выберут меру пресечения Бывшего президента Грузии и экс-губернатора Одесской области Михаила Саакашвили во вторник утром, 5 декабря
- 11.12.2017 09:37
На Гравитоне обустроят новую футбольную площадку В Черновцах в микрорайоне Гравитон появится современная футбольная площадка с искусственным покрытием.
- 11.12.2017 09:19
Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40

Всі новини