Як УМВС ліквідувало наслідки повені 23-24 червня на території Чернівецької області

- 25.06.2010 09:36
Як УМВС ліквідувало наслідки повені 23-24 червня на території Чернівецької області

Заходи з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 22-24 червня 2010 року на території Чернівецької області

Внаслідок сильних дощів з 22 по 24 червня на території Чернівецької області від розливу річок, підйому ґрунтових вод та накопичення в низинах стічних вод в 9 районах області і м. Чернівцях підтоплено 65 населених пунктів, 16 об'єктів соціальної сфери (школи, дитячі садки), 529 житлових будинків, 431 господарська будівля, 2 тис. 526 підвальних приміщень, 2 тис. 938 присадибних ділянок, 694 подвір'їв, 97 криниць та 348 га сільськогосподарських угідь. Пошкоджено 57 тис. 930 м дорожнього покриття автошляхів державного і місцевого значення, 13 мостів та 3 тис. 970 м водозахисних дамб. Без електропостачання залишилося 12 населених пунктів, без газопостачання – 2 населених пункти.
З районів підтоплення тимчасово відселено 238 чол. у тому числі 135 дітей, врятовано 10 чол. Проводяться заходи з підготовки до тимчасового відселення 115 чол. у Вижницькому районі (с. Банилів). В районах відселення підрозділи МВС здійснюють цілодобове патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Найбільше постраждали від стихії м. Чернівці, Вижницький, Новоселицький та Сторожинецький райони області.
23 червня в районі надзвичайної ситуації працював Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Н. Шуфрич, який ознайомився з ситуацією у м. Чернівці та у Вижницькому, Новоселицькому, Кіцманському районах, провів засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації та визначив завдання силам цивільного захисту щодо допомоги населенню в районах надзвичайної ситуації, заходи щодо протидії шкідливій дії води і завдання щодо мінімізації матеріальних збитків.

В цілому, внаслідок надзвичайної ситуації порушено нормальні умови життєдіяльності більше 15 тис. чол., а завдані стихією збитки перевищують 15 млн. гривень.

Рівень води в р. Прут за період з 22 по 24 червня досяг найбільшого значення 523 см станом на 23 год. 23 червня, з перевищенням рівня виходу води на заплаву на 93 см. Станом на 07.00 24 червня максимальний рівень води у р. Прут становить 498 см (перевищення 68 см), у р. Сірет – 610 см (10 см). Спостерігається загальне зниження рівнів води в річках.
Рівень води в каскадах озер в районах с. Киселів та с. Суховерхів Кіцманського району до критичної відмітки становить 30-40 см. Станом на 07.00 24 червня рівень води не збільшується, загрози прориву дамб не має.
З метою координації дій органів та підрозділів по охороні громадського порядку, збереженню майна громадян та суспільної власності розгорнуто діяльність оперативного штабу УМВС України в Чернівецькій області.
Станом на 24 червня на території області продовжуються невеликі короткочасні опади.
Ситуація по області:

м. Чернівці – підтоплено 38 житлових будинків, 1 об’єкт народного господарства, 2 господарські будівлі, 151 присадибна ділянка. Пошкоджено 11 тис. 200 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення. На території МТК "Калинівський ринок" підтоплено 90 торгових контейнерів. Силами підрозділів МНС, адміністрації ринку та підприємцями здійснено евакуацію матеріальних цінностей. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.

Заставнівський район – підтоплено 8 населених пунктів, 9 житлових будинків, 1 об’єкт народного господарства, 14 господарських будівель, 11 підвальних приміщень, 234 присадибні ділянки, 5 криниць та 43 га сільгоспугідь. Пошкоджено 800 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та 5 мостів. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Кіцманський район - підтоплено 17 населених пунктів, 49 житлових будинків, 1 об’єкт народного господарства, 117 господарських будівель, 2 тис. 189 підвальних приміщень, 1 тис. 126 присадибних ділянок, 14 криниць та 203 га сільгоспугідь. Пошкоджено 30 тис. м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та 1 міст. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Новоселицький район - підтоплено 3 населених пункти, 12 житлових будинків, 15 підвальних приміщень, 259 присадибних ділянок, 30 криниць та 80 га сільгоспугідь. Пошкоджено 50 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та порушено електропостачання у 2 населених пунктах. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Сторожинецький район - підтоплено 11 населених пунктів, 213 житлових будинків, 3 об’єкти народного господарства, 173 господарські будівлі, 197 присадибних ділянок, 144 підвальних приміщення, 40 криниць та 22 га сільгоспугідь. Пошкоджено 15 тис. м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення, 3 мости, відключено від електропостачання 1 населений пункт. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Глибоцький район – підтоплено 3 населених пункти, 14 житлових будинків, 13 господарських будівель, 9 підвальних приміщень, 28 присадибних ділянок, 8 криниць. Пошкоджено 240 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та 1 міст. Порушено електропостачання у 4 населених пунктах. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Вижницький район – підтоплено 18 населених пунктів, 194 житлових будинків, 8 об’єктів народного господарства, 112 господарських будівель, 153 підвальних приміщення, 908 присадибних ділянок. Пошкоджено 3 тис. 970 м водозахисних дамб, 400 м дорожнього покриття автошляхів державного та місцевого значення. Порушено електропостачання у 3 та газопостачання у 2 населених пунктах.
У зв’язку із пошкодженням тіла дамби на ділянці довжиною 70 м у с. Банилів проводяться підготовчі заходи до тимчасового відселення 115 чол.
Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Путильський район – підтоплено 2 населених пункти, 2 об’єкта народного господарства, 5 підвальних приміщень, 5 присадибних ділянок, пошкоджено 40 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та 2 мости. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Герцаївський район – пошкоджено 200 м дорожнього покриття автошляхів місцевого значення та порушено електропостачання у 2 населених пунктах. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Хотинський район - підтоплено 2 населених пункти, 30 присадибних ділянок. Силами ОВС забезпечено безпеку дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.
Протягом 23 червня підрозділами МНС та обласними комунальними службами здійснювалися заходи щодо підготовки до відкачування води з підтоплених житлових будинків, підвалів та присадибних ділянок.
З метою нарощування угрупування сил МНС в Чернівецькій області для ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, з інших областей додатково прибули і приступили до роботи 7 пожежних насосних станцій та 7 рукавних автомобілів для відкачування води.
На випадок ускладнення оперативної обстановки утримуються в резерві додаткові плавзасоби (плаваючі транспортери ПТС-2).
Як повідомив на прес-конференції начальник УМВС України в Чернівецькій області Микола Харабара, міліція Чернівецької області, згідно вказівки тимчасово виконуючим обов‘язки Міністра внутрішніх справ України Сергія Попкова, міліція Чернівецької області переведена на посилений варіант несення служби.
Силами ОВС продовжується забезпечення безпеки дорожнього руху, а також патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності. За півтори доби в населених пунктах де є підтоплені будинки, присадибні ділянки, господарські будівлі не скоєно жодного злочину, не допущено жодної крадіжки чи фактів мародерства.
Всього до проведення вказаних заходів до охорони громадського порядку залучено 562 працівники міліції. У ніч з 23 на 24 червня до вказаних заходів було залучено 300 працівників міліції.
Источник: СЗГ УМВС України в Чернівецькій області


Ключові слова: УМВС Чернівецької області

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На строительстве в Черновцах нашли 12 гранат В Черновцах на улице Русской во время проведения строительных работы были обнаружены боевые снаряды
- 21.10.2016 15:43
Нидерланды озвучат решение по ассоциации до 1 ноября Решение по ратификации соглашения об ассоциации Украина-ЕС Нидерланды обещают принять до 1 ноября 2016 года, о
- 21.10.2016 15:34
Почему Россия отказывается выдать Сенцова Украине Заместитель министра юстиции Украины Сергей Петухов сообщил, каковы причины отказа России выдать Украине режиссера Олега Сенцова. Петухов
- 21.10.2016 14:28
От кариеса поможет избавиться красное вино В Испанском национальном исследовательском совете утверждают - красное вино помогает защитить зубы от развития кариеса
- 21.10.2016 14:10
В Украине стартовали продажи iPhone 7 Официальные продажи "яблочной" новинки - смартфона Apple iPhone 7 - стартуют в Украине с 21 октября, с 10:00. Стоит отметить, что очереди в магазинах
- 21.10.2016 12:29
В Киеве под поезд метро прыгнул мужчина В Киеве на станции метро "Берестейская" утром пятницы, 21 октября, под поезд бросился молодой человек
- 21.10.2016 12:18
Сирийцы в Алеппо протестуют против выселения В сирийском городе Алеппо, в квартале Шеар проишла акция протеста против насильственного выселения из города его жителей
- 21.10.2016 11:42
Механизм приостановки безвиза одобрят в ноябре Ранее сообщалось, что для введения безвизового режима для Украины Евросоюзу необходимо продумать режим приостановки безвиза
- 21.10.2016 10:51
В Боянах открылся новый ресторан Добра забава (фото) Недавно в селе Бояны открылся новый ресторан сети «Добра забава». «Добра забава» - это место, куда можно прийти с друзьями и отдохнуть
- 21.10.2016 10:20
Черновчан просят помочь установить личность неизвестного В Центре "Народной помощи" в Черновцах находится неизвестный мужчина, личность которого не установлена
- 21.10.2016 10:15

Всі новини