Підготовці державних резервів до нового врожаю – належну увагу

- 11.06.2010 12:45
Підготовці державних резервів до нового врожаю – належну увагу

Скільки існує людство, стільки є актуальними проблеми зберігання товарно-матеріальних цінностей. І вирішуються ці проблеми двома традиційними способами: за допомогою певної суми технологій створюються найоптимальніші умови для їх зберігання, та іншим способом-створенням дієздатної, всеохоплюючої системи охорони цінностей від розкрадань, пожеж, невиправданих втрат через недбалість контролю та обліку.

Саме проблему готовності матеріально-технічних баз хлібоприймальних підприємств до нового врожаю 2010 року та технології збереження зерна обговорювали на розширеній нараді керівники державних підприємств системи держрезерву.

У вступному слові заступник Голови Держкомрезерву Андрій Стасевський ознайомив присутніх із загальними принципами системи збереження зерна, акцентував увагу на перевірці основних фондів, профілактичній роботі щодо аварійності, нещасних випадків та пожеж. Результати перевірки пообіцяв оговорити на найближчому засіданню колегії Держкомрезерву.

Начальник відділу експлуатації основних фондів та будівництва Світозар Лесків наголосив на необхідності забезпечити високу технічну готовність основних фондів щодо приймання, проведення якісної обробки та зберігання зернових. Присутніх цікавило й те, наскільки готові зерноприймальні пункти до виконання своєї основної місії, передусім із погляду пожежної безпеки.

„На разі зернова місткість матеріально-технічних баз хлібопродуктів системи держрезерву може забезпечити зберігання 2,5 мільйонів тонн зерна, в тому числі 1,4 - елеваторного зберігання. Потужність обладнання дозволяє приймати за добу – більше 100 тис. тонн. У період, коли підприємства працюють на повну потужність, забезпечити протипожежну пильність без команди професіоналів просто неможливо,” – сказав Світозар Лесків.

До прийняття урожаю усі бази мають бути практично готові. Графік пікового стану приблизно такий: 10-15 липня розпочнеться сезон - врожай пішов! І так до вересня, коли надходять пізні зернові, прийняття яких завершується у середині листопада. Відтоді бере старт процес зберігання зерна, доведення його до кондиції, відвантаження.

На виконання наказу Держкомрезерву від 23 лютого 2010 року щодо підготовки підприємств, зерноприймальних пунктів системи держрезерву було розроблено першочергові заходи з підготовки матеріально-технічних баз, визначено обсяги робіт та терміни їх виконання.

Станом на 01 червня відремонтовано понад 3 тис. кв.м складів, елеваторів та інших виробничих будівель, 42 аспераційні мережі, 18 зерносушарок, 298 транспортерів та транспортного обладнання, проведено інші ремонтні роботи на загальну суму майже 3 млн. гривень.

Підсумовуючи зустріч з директорами підприємств, Світозар Лесків зазначив, що готовність матеріально-технічної бази підприємств системи держрезерву до приймання врожаю на місцях будуть перевіряти фахівці відділу основних фондів та будівництва спільно з працівниками сектору відомчої воєнізованої охорони та протипожежної безпеки, за участю представників органів виконавчої влади, державної хлібної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби Держгірпромнагляду та Держпожежнагляду МНС.

„Керівники підприємств мають взяти на особистий контроль стан розрахунків за електроенергію, газ, воду, отримання сертифікату відповідності послуг зберігання зерна та продуктів переробки, а також свідоцтво акредитації виробничо-технологічної лабораторій, термін дії яких закінчується у 2010 році,” – зазначив Світозар Лесків.


Ключові слова: держресурси

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Буковині виявлено три ділянки з нарковмісними рослинами Поліція Чернівецької області продовжує проводити оперативні заходи, щодо виявлення та знищення незаконних посівів.
- 17.07.2018 17:17
Музыка способна опьянить человека Музыка в действительности обладает пьянящими свойствами, что недавно удалось доказать ученым.
- 17.07.2018 16:52
ДТП в Черновцах на Героев Майдана 17 07 2018 На улице Героев Майдана в Черновцах во вторник, 17 июля, произошла авария.
- 17.07.2018 15:41
В США продают заброшенный город В горах Калифорнии имеется покинутый городок, который выставлен на продажу.
- 17.07.2018 15:04
В Черновцах достаточно хлора для очистки воды Информацию о нехватке хлора для очищения водопроводной воды опровергли в коммунальном предприятии
- 17.07.2018 14:23
На Буковине умер обгоревший мужчина В результате работы со сварочным аппаратом 29-летний буковинец Андрей Продан получил
- 17.07.2018 13:09
Сегодня стартуют трехсторонние переговоры по транзиту газа Трехсторонние консультации по условиям транзита российского газа по украинскому газопроводу состоятся сегодня
- 17.07.2018 12:31
В Черновцах снова курсирует маршрутка 9А На автобусный маршрут 9А в Черновцах во вторник, 17 июля, вышел новый перевозчик.
- 17.07.2018 11:58
На Вижниччині відбулось ДТП з чотирма постраждалими Правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
- 17.07.2018 11:44
Ученые разработали бактериальные солнечные батареи С помощью фотосинтеза солнечный свет может превращаться в энергию с помощью многих бактерий
- 17.07.2018 11:38

Всі новини