Підготовці державних резервів до нового врожаю – належну увагу

- 11.06.2010 12:45
Підготовці державних резервів до нового врожаю – належну увагу

Скільки існує людство, стільки є актуальними проблеми зберігання товарно-матеріальних цінностей. І вирішуються ці проблеми двома традиційними способами: за допомогою певної суми технологій створюються найоптимальніші умови для їх зберігання, та іншим способом-створенням дієздатної, всеохоплюючої системи охорони цінностей від розкрадань, пожеж, невиправданих втрат через недбалість контролю та обліку.

Саме проблему готовності матеріально-технічних баз хлібоприймальних підприємств до нового врожаю 2010 року та технології збереження зерна обговорювали на розширеній нараді керівники державних підприємств системи держрезерву.

У вступному слові заступник Голови Держкомрезерву Андрій Стасевський ознайомив присутніх із загальними принципами системи збереження зерна, акцентував увагу на перевірці основних фондів, профілактичній роботі щодо аварійності, нещасних випадків та пожеж. Результати перевірки пообіцяв оговорити на найближчому засіданню колегії Держкомрезерву.

Начальник відділу експлуатації основних фондів та будівництва Світозар Лесків наголосив на необхідності забезпечити високу технічну готовність основних фондів щодо приймання, проведення якісної обробки та зберігання зернових. Присутніх цікавило й те, наскільки готові зерноприймальні пункти до виконання своєї основної місії, передусім із погляду пожежної безпеки.

„На разі зернова місткість матеріально-технічних баз хлібопродуктів системи держрезерву може забезпечити зберігання 2,5 мільйонів тонн зерна, в тому числі 1,4 - елеваторного зберігання. Потужність обладнання дозволяє приймати за добу – більше 100 тис. тонн. У період, коли підприємства працюють на повну потужність, забезпечити протипожежну пильність без команди професіоналів просто неможливо,” – сказав Світозар Лесків.

До прийняття урожаю усі бази мають бути практично готові. Графік пікового стану приблизно такий: 10-15 липня розпочнеться сезон - врожай пішов! І так до вересня, коли надходять пізні зернові, прийняття яких завершується у середині листопада. Відтоді бере старт процес зберігання зерна, доведення його до кондиції, відвантаження.

На виконання наказу Держкомрезерву від 23 лютого 2010 року щодо підготовки підприємств, зерноприймальних пунктів системи держрезерву було розроблено першочергові заходи з підготовки матеріально-технічних баз, визначено обсяги робіт та терміни їх виконання.

Станом на 01 червня відремонтовано понад 3 тис. кв.м складів, елеваторів та інших виробничих будівель, 42 аспераційні мережі, 18 зерносушарок, 298 транспортерів та транспортного обладнання, проведено інші ремонтні роботи на загальну суму майже 3 млн. гривень.

Підсумовуючи зустріч з директорами підприємств, Світозар Лесків зазначив, що готовність матеріально-технічної бази підприємств системи держрезерву до приймання врожаю на місцях будуть перевіряти фахівці відділу основних фондів та будівництва спільно з працівниками сектору відомчої воєнізованої охорони та протипожежної безпеки, за участю представників органів виконавчої влади, державної хлібної інспекції, санітарно-епідеміологічної служби Держгірпромнагляду та Держпожежнагляду МНС.

„Керівники підприємств мають взяти на особистий контроль стан розрахунків за електроенергію, газ, воду, отримання сертифікату відповідності послуг зберігання зерна та продуктів переробки, а також свідоцтво акредитації виробничо-технологічної лабораторій, термін дії яких закінчується у 2010 році,” – зазначив Світозар Лесків.


Ключові слова: держресурси

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини