ТОП-10 ВУЗів України від «МТС Україна»:

- 28.05.2010 13:16
ТОП-10 ВУЗів України від «МТС Україна»:

МТС визначив ТОП-10 українських  вузів 

28 травня 2010 р. 

Україна, Київ - Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», склав рейтинг вузів на основі кількості співробітників компанії, що закінчили той або інший учбовий заклад. 

На першому  місці знаходиться Національний технічний університет України  «Київський політехнічний інститут». Друге місце зайняла Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова. Третє місце – Національний університет «Львівська політехніка». 

ТОП-10 вузів від «МТС Україна»: 

  1. Національний  технічний університет України  «Київський політехнічний інститут» – 10% співробітників;
  2. Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова – 7% співробітників;
  3. Національний університет «Львівська політехніка» – 3,8% співробітників;
  4. Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара – 3,7% співробітників;
  5. Київський національний університет ім. Т. Г.Шевченка – 3,1% співробітників;
  6. Київський національний економічний університет – 2,9% співробітників;
  7. Харківський національний університет радіоелектроніки – 2,3% співробітників;
  8. Національний авіаційний університет – 2% співробітників;
  9. Львівський національний університет ім. І.Франка – 1,9% співробітників;
  10. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – 1,9% співробітників.

 

«Услід за офіційними рейтингами вузів, ми вирішили скласти свій неофіційний рейтинг у допомогу випускникам шкіл. Ми проаналізували освіту своїх співробітників, і у нас вийшла досить цікава і показова картинка. Велика частина співробітників «МТС Україна» – це технарі: інженери, IT-спеціалісти. Цим пояснюється перевага технічних вузів у рейтингу. Думаю, наш рейтинг буде корисним абітурієнтам, які в майбутньому планують працювати в телекомунікаційній галузі і вже зараз стоять перед вибором вузу», – коментує Наталія Береза, директор з управління персоналом «МТС Україна». 

Крім того, у «МТС Україна» працюють випускники рідкісних вузів, таких як: Дипломатична академія при МЗС України, Донецький державний інститут штучного інтелекту, Донецький інститут радянської торгівлі (зараз Донецький національний університет  
економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського), Український католицький університет, Військова академія тилу і транспорту, Московський державний інститут іноземних мов ім. М. Тореза, Санкт-Петербурзький державний університет економіки і фінансів, Всеросійський державний інститут кінематографії імені С.А.Герасимова, а також випускники закордонних вищих учбових закладів: Університету Саутгемптона (Англія) і Університету Колорадо (Америка). 

* * *

Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 17,37 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2009 рік склав 8,2 млрд. грн.

***

«МТС Україн»а є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) найбільшого оператора мобільного зв'язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями, МТС обслуговує понад 98,65 мільйона абонентів. Населення 82 регіонів Росії а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану и Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає більше 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом «MBT». 

***

Деякі заяви  в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів МТС і/або UMC відповідно до положень Законодавчого акта США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші подібні вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українсько


Ключові слова: рейтинг ВУЗов 2010 Украина

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини