У Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика перемогу здобули 7 буковинських учнів

- 12.05.2010 11:18
У Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика перемогу здобули 7 буковинських учнів

Міжнаро́дний ко́нкурс знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За традицією, конкурс щороку стартує 9 листопада, в День української писемності та мови.

Конкурс проходить у 4 етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський. Переможці конкурсу, крім цінних подарунків, отримують грошову винагороди.

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся 2000 року.

Переможці

Торська Юлія - учениця 10 класу школи N 2 - I місце
Васюк Алла учениця 7 класу Чернівецької гімназії N 5 - I місце

Маруняк Богдана студентка 1 курсу педагогічного коледжу Чернівецького національного університетуім. Ю.Федьковича - II місце

Довгань Роман учень 1 курсу Чернівецького професійного будівельного ліцею - II місце

Мажар Марія ученицю 5 класу Реваківської ЗНЗ Кіцманського району - заохочувальна премія у номінації "За образність мислення"

Нестеровська Ольга - студентка 2 курсу Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету - заохочувальна премія у номінації "За оригінальність виконання творчих робіт"

Струк Галина - студентка 1 курсу Чернівецького державного комерційного технікуму - заохочувальна премія у номінації "За шанобливе ставлення до мовних традицій українського народу".

Список переможців IV етапу X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України

I місце

|1. |Дудко |учениця 3 класу Харківської |

| |Ірина Ігорівна |гімназії N 6 Харківської міської |

| | |ради Харківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Козачок |учениця 4 класу спеціалізованої |

| |Олександра Ярославівна |школи N 112 імені Т.Г.Шевченка |

| | |м. Києва |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Дога |учениця 5 класу Доманівської |

| |Ангеліна Олександрівна |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 2 Доманівської |

| | |районної ради Миколаївської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Тарасенко |учениця 6 класу загальноосвітньої|

| |Каріна Максимівна |школи I-III ступенів N 33 |

| | |м. Сімферополя |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Васюк |учениця 7 класу Чернівецької |

| |Алла Юріївна |гімназії N 5 |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Абітова |учениця 8 класу спеціалізованої |

| |Марина Хамзетівна |школи N 115 ім. І.Огієнка м. Києва|

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Голобродська |учениця 9 класу Миколаївської |

| |Маргарита Олександрівна |гімназії N 2 Миколаївської |

| | |міської ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Торська |учениця 10 класу загальноосвітньої|

| |Юлія Олександрівна |школи I-III ступенів N 2 |

| | |м. Чернівців |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Бугайчук |учениця 11 класу Бердичівського |

| |Катерина В'ячеславівна |загальноосвітнього |

| | |навчально-виховного комплексу N 4 |

| | |Житомирської області |

------------------------------------------------------------------



II місце



------------------------------------------------------------------

|1. |Лебедєв |учень 3 класу Скадовської |

| |Артем В'ячеславович |гімназії Херсонської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Абрамов |учень 4 класу спеціалізованої |

| |Дмитро Олександрович |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 1 м. Білої Церкви|

| | |Київської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Сабов |учень 5 класу Ужгородської |

| |Андрій Степанович |гімназії |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Кондрацький |учень 6 класу Тернопільської |

| |Віталій Іванович |спеціалізованої школи N 3 з |

| | |поглибленим вивченням іноземних |

| | |мов |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Турбіль |учень 7 класу Чернігівської |

| |Ярослав Володимирович |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 30 Чернігівської |

| | |міської ради Чернігівської області|

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Хоменко |учениця 8 класу Новокаховської |

| |Катерина Сергіївна |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 1 |

| | |ім. О.П.Довженка Херсонської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Баліцький |учень 9 класу загальноосвітньої |

| |Микита Сергійович |школи I-III ступенів N 38 м. Одеси|

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Коваленко |учениця 10 класу Денишівської |

| |Ганна Ігорівна |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів Житомирської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Закутня |учениця 11 класу |

| |Юлія Олександрівна |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступеня с. Липини Луцького |

| | |району Волинської області |

------------------------------------------------------------------



III місце



------------------------------------------------------------------

|1. |Степаненко |учениця 3 класу Переяслав- |

| |Наталія Володимирівна |Хмельницької загальноосвітньої |

| | |школи I-III ступенів N 6 |

| | |Київської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Шередько |учениця 4 класу Кир'яківської |

| |Анна Іванівна |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів Миколаївської |

| | |районної ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Харишин |учениця 5 класу Рогатинської |

| |Марія Миколаївна |спеціалізованої загальноосвітньої |

| | |школи I-III ступенів N 1 з |

| | |поглибленим вивченням іноземної |

| | |мови Івано-Франківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Калганова |учениця 6 класу загальноосвітньої |

| |Олена Михайлівна |школи I-III ступенів N 1 |

| | |м. Херсона Херсонської міської |

| | |ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Миронова |учениця 7 класу Жидачівської |

| |Юлія Юріївна |гімназії ім. О.Партицького |

| | |Львівської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Мацюк |учениця 8 класу спеціалізована |

| |Ольга Вікторівна |загальноосвітня школа |

| | |I-III ступенів N 4 м. Козятина |

| | |Вінницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Радевич |учень 9 класу Українського |

| |Данило Павлович |фізико-математичного ліцею |

| | |Київського національного |

| | |університету імені Тараса Шевченка|

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Гасай |учениця 10 класу спеціалізованої |

| |Євгенія Богданівна |гуманітарної школи N 65 |

| | |м. Донецька |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Лапенко |учениця 11 класу Новоіванівської |

| |Марія Володимирівна |ЗСШ Нікопольського району |

| | |Дніпропетровської області |

------------------------------------------------------------------





Додаток 2

до наказу Міністерства

освіти і науки України

20.04.2010 N 337





СПИСОК

переможців IV етапу X Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

серед студентів вищих навчальних закладів

I-IV рівнів акредитації, учнів

професійно-технічних навчальних закладів





I місце



------------------------------------------------------------------

|1. |Анікушина |студентка 2 курсу комунального |

| |Юлія Сергіївна |вищого навчального закладу |

| | |"Олександрійський педагогічний |

| | |коледж імені В.О.Сухомлинського" |

| | |Кіровоградської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Грицай |учениця 2 курсу ДПТНЗ |

| |Юлія Вікторівна |"Лебединське вище професійне |

| | |училище лісового господарства" |

| | |Сумської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Горобей |студент 1 курсу Київського |

| |Олександр Сергійович |технікуму електронних приладів |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Болюк |студентка 1 курсу |

| |Мар'яна Володимирівна |Івано-Франківського національного |

| | |медичного університету |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Бенца |студентка 5 курсу Дрогобицького |

| |Ольга Іванівна |державного педагогічного |

| | |університет імені Івана Франка |

------------------------------------------------------------------



II місце



------------------------------------------------------------------

|1. |Маруняк |студентка 1 курсу педагогічного |

| |Богдана Іванівна |коледжу Чернівецького |

| | |національного університету |

| | |ім. Ю.Федьковича |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Довгань |учень 1 курсу Чернівецького |

| |Роман Русланович |професійного будівельного ліцею |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Сорока |студентка 1 курсу |

| |Марина Сергіївна |індустріального коледжу ДВНЗ |

| | |"Український державного |

| | |хіміко-технологічний університет" |

| | |м. Дніпродзержинська |

| | |Дніпропетровської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Гаврилюк |студентка 1 курсу |

| |Анна Михайлівна |Кіровоградського державного |

| | |педагогічного університету |

| | |ім. В.Винниченка |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Дідух |студентка 2 курсу Національного |

| |Олександра Олександрівна |університету "Києво-Могилянська |

| | |академія" |

------------------------------------------------------------------



III місце



------------------------------------------------------------------

|1. |Мисло |студентка 1 курсу Мукачівського |

| |Вікторія Василівна |гуманітарно-педагогічного коледжу |

| | |Мукачівського державного |

| | |університету Закарпатської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Галайда |учениця 2 курсу ПТНЗ N 27 |

| |Марина Олександрівна |м. Берестечка Горохівського району|

| | |Тернопільської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Отрішко |студент 4 курсу Запорізького |

| |Павло Васильович |електротехнічного коледжу |

| | |Запорізького технічного |

| | |університету |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Корновенко |студент 3 курсу Черкаського |

| |Віталій Сергійович |національного університету імені |

| | |Богдана Хмельницького |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Дубровський |студент 5 курсу Кременчуцького |

| |Роман Олександрович |обласного гуманітарно- |

| | |педагогічного інституту |

| | |імені Богдана Хмельницького |

| | |Полтавської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Мячина |студентка 4 курсу Таврійського |

| |Анна Володимирівна |національного університету |

| | |ім. В.І.Вернадського Автономної |

| | |Республіки Крим |

------------------------------------------------------------------





Додаток 3

до наказу Міністерства

освіти і науки України

20.04.2010 N 337





СПИСОК

номінантів IV етапу X Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

серед учнів 3-11 класів загальноосвітніх

навчальних закладів України





Нагородити заохочувальними преміями у номінаціях:



"За оригінальне виконання творчих робіт"



------------------------------------------------------------------

|1. |Степанюк |ученицю 3 класу Золотоніської |

| |Валерію Вадимівну |спеціалізованої школи |

| | |I-III ступенів N 6 Золотоніської |

| | |міської ради Черкаської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Шапкіну |ученицю 3 класу Царичанської |

| |Олександру Олександрівну |загальноосвітня школа |

| | |I-III ступенів Дніпропетровської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Яновець |ученицю 3 класу загальноосвітньої |

| |Діану Валентинівну |школи I-III ступеня N 1 м. Ковеля |

| | |Волинської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Бугая |учня 3 класу Охтирської |

| |Дмитра Юрійовича |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 8 Охтирської |

| | |районної ради Сумської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Правак |ученицю 5 класу |

| |Юлію Богданівну |навчально-виховного комплексу |

| | |м. Дунаєвець Хмельницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Чайку |ученицю 5 класу Баштанської |

| |Олену Андріївну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 1 Баштанської |

| | |районної ради Миколаївської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Охмак |ученицю 6 класу Велюнської |

| |Лесю Володимирівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів Дубровицького |

| | |району Рівненської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Канєвську |ученицю 7 класу Тальнівської |

| |Яну Вікторівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 4 Тальнівської |

| | |районної ради Черкаської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Вітер |ученицю 8 класу спеціалізованої |

| |Євгенію Володимирівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 6 Кіровоградської|

| | |міської ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10.|Третяк |ученицю 8 класу Луцької |

| |Марію Валеріївну |гімназії N 21 імені Михайла |

| | |Кравчука Луцької міської ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11.|Онопрієнко |ученицю 8 класу Сумської |

| |Катерину Володимирівну |спеціалізованої школи |

| | |I-III ступенів N 10 ім. О.А.Бутка |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|12.|Назаренко |ученицю 8 класу загальноосвітньої |

| |Єлизавету Євгенівну |школи I-III ступенів N 17 |

| | |Кіровоградської міської ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|13.|Кармазіна |учня 9 класу спеціалізованої |

| |Ярослава Омеляновича |школи N 98 м. Києва |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|14.|Ганус |ученицю 10 класу Кременчуцького |

| |Катерину Сергіївну |ліцею Полтавської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|15.|Настасієнко |ученицю 11 класу Херсонського |

| |Ольгу Сергіївну |Академічного ліцею при |

| | |Херсонському державному |

| | |університеті |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|16.|Лукінову |ученицю 11 класу Кременчуцької |

| |Юлію Олександрівну |гімназії N 6 Полтавської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|17.|Снітка |учня 11 класу загальноосвітньої |

| |Олександра Геннадійовича |школи I-III ступенів N 57 м. Одеси|

------------------------------------------------------------------



"За шанобливе ставлення до мовних традицій українського

народу"



------------------------------------------------------------------

|1. |Гончар |ученицю 3 класу гімназії N 91 |

| |Софію Олександрівну |м. Кривого Рогу |

| | |Дніпропетровської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Моховик |ученицю 5 класу загальноосвітньої |

| |Олену Олегівну |спеціалізованої школи |

| | |I-III ступенів |

| | |фізико-математичного профілю |

| | |N 12 м. Чернігова |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Сільвеструк |ученицю 6 класу Севастопольської |

| |Софію Василівну |гімназії N 7 |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Бойченко |ученицю 8 класу Севастопольської |

| |Євгенію Григорівну |білінгвальної гімназії N 2 |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Пилипенко |ученицю 8 класу Вигінської |

| |Крістіну Олександрівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-II ступенів Одеської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Фірманюк |ученицю 9 класу |

| |Юлію Миколаївну |навчально-виховного комплексу |

| | |"Гімназія з поглибленим вивченням |

| | |англійської мови N 8" |

| | |м. Євпаторії Автономної |

| | |Республіки Крим |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Кучеренко |ученицю 9 класу Полтавського |

| |Анастасію Ігорівну |ліцею N 1 ім. І.Котляревського |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Науменко |ученицю 9 класу Херсонського |

| |Ганну Ярославівну |Академічного ліцею при |

| | |Херсонському державному |

| | |університеті |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Мезенцеву |ученицю 9 класу Дмитрівської |

| |Констанцію Костянтинівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів Совєтського району |

| | |Автономної Республіки Крим |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10.|Агєєву |ученицю 10 класу Запорізької |

| |Юлію Володимирівну |гімназії N 8 |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11.|Тремполець |ученицю 10 класу Лисичанської |

| |Дар'ю Миколаївну |багатопрофільної гімназії |

| | |Лисичанської міської ради |

| | |Луганської області |

------------------------------------------------------------------



"За творчий потенціал"



------------------------------------------------------------------

|1. |Костенко |ученицю 3 класу гімназії N 167 |

| |Анну Юріївну |м. Києва |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Шеманську |ученицю 4 класу загальноосвітньої |

| |Діану Олегівну |школи I-III ступенів N 3 |

| | |м. Дунаєвець Хмельницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Лисенко |ученицю 4 класу Городищенської |

| |Анну Миколаївну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 1 Городищенської |

| | |районної ради Черкаської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Москаленко |ученицю 4 класу загальноосвітньої |

| |Софію Михайлівну |школи I-III ступенів N 1 |

| | |Івано-Франківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Битіка |учня 4 класу спеціалізована |

| |Дмитра Олексійовича |загальноосвітня школа |

| | |I-III ступенів N 12 м. Ірпеня |

| | |Київської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Дорошенка |учня 5 класу Кіровоградського |

| |Владислава Олександровича|обласного загальноосвітнього |

| | |навчально-виховного комплексу |

| | |гуманітарно-естетичного профілю |

| | |(гімназія-інтернат-школа мистецтв)|

| | |Кіровоградської обласної ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Хоссейн |ученицю 6 класу загальноосвітньої |

| |Басіра Саід |школи I-III ступенів N 33 |

| | |м. Сімферополя |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Сисіну |ученицю 7 класу |

| |Катерину Михайлівну |навчально-виховного комплексу |

| | |"Загальноосвітня школа I-III |

| | |ступенів - гімназія N 1" м. Одеси |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Слись |ученицю 8 класу Ірпінської |

| |Таїсію Олегівну |спеціалізованої загальноосвітньої |

| | |школи I-III ступенів N 12 |

| | |Київської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10.|Хвесик |ученицю 9 класу загальноосвітньої |

| |Наталію Леонідівну |школи I-II ступеня с. Лахвичі |

| | |Любешівського району Волинської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11.|Новікову |ученицю 11 класу Волноваського |

| |Олександру Віталіївну |ліцею Волноваського району |

| | |Донецької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|12.|Думич |ученицю 11 класу загальноосвітньої|

| |Марію Андріївну |школи I-III ступенів N 72 |

| | |Сихівського району м. Львова |

------------------------------------------------------------------



"За образність мислення"



------------------------------------------------------------------

|1. |Ященко |ученицю 5 класу Снігурівської |

| |Надію Олександрівну |гімназіїСнігурівської районної |

| | |ради Миколаївської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Мажар |ученицю 5 класу Реваківської ЗНЗ |

| |Марію Іванівну |I-III ступенів Кіцманського району|

| | |Чернівецької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Костюка |учня 7 класу Іллінецького НВК |

| |Богдана Валерійовича |"Загальноосвітня школа |

| | |I-III ступенів - гімназія N 2" |

| | |Вінницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Довбуш |ученицю 8 класу Бучацької гімназії|

| |Ольгу Михайлівну |ім. В.М.Гнатюка Тернопільської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Присяжнюк |ученицю 8 класу Маньківської |

| |Тетяну Іванівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 1 Маньківської |

| | |районної ради Черкаської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Сеник |ученицю 9 класу Голинської |

| |Юлію Василівну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів Калуської районної |

| | |ради Івано-Франківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Наконечну |ученицю 9 класу Лисичанської |

| |Юлію Володимирівну |багатопрофільної гімназії |

| | |Лисичанської міської ради |

| | |Луганської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Поліщук |ученицю 11 класу Кролевецької |

| |Анастасію Сергіївну |загальноосвітньої школи |

| | |I-III ступенів N 2 Кролевецької |

| | |районної ради Сумської області |

------------------------------------------------------------------



"За високий рівень теоретичних знань з української мови"



------------------------------------------------------------------

|1. |Мельник |ученицю 4 класу Смілянського |

| |Анастасію Сергіївну |навчально-виховного комплексу |

| | |"Загальноосвітня школа I ступеня -|

| | |гімназія імені В.Т.Сенатора" |

| | |Смілянської міської ради |

| | |Черкаської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2. |Алексєєнко |ученицю 4 класу загальноосвітньої |

| |Анастасію Дмитрівну |школи I-III ступенів N 11 |

| | |м. Донецька |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3. |Буренко |ученицю 5 класу загальноосвітньої |

| |Ольгу Олександрівну |школи I-III ступенів N 4 |

| | |м. Херсона Херсонської міської |

| | |ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4. |Псьота |ученицю 5 класу Пісочинського |

| |Тетяна Володимирівна |колегіуму Харківської районної |

| | |ради Харківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5. |Щербак |ученицю 5 класу Стахановської |

| |Ганну Сергіївну |гімназії N 7 Стахановської міської|

| | |ради Луганської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6. |Попова |учня 5 класу загальноосвітньої |

| |Володимира Володимировича|школи I-III ступенів N 18 |

| | |Кіровоградської міської ради |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7. |Уманець |ученицю 6 класу ліцею N 22 |

| |Сніжану Олександрівну |м. Чернігова |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8. |Приходька |учня 7 класу Здолбунівської |

| |Петра Олеговича |гімназії Рівненської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9. |Грабчак |ученицю 7 класу НВК |

| |Марію Віталіївну |"Загальноосвітня школа |

| | |I-III ступенів N 3 - гімназія" |

| | |м. Тульчина Вінницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10.|Команицьку |ученицю 8 класу Калуської гімназії|

| |Тетяну Романівну |Івано-Франківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11.|Слободяника |учня 9 класу Петрівської |

| |Романа Андрійовича |гімназії Петрівської районної |

| | |державної адміністрації |

| | |Кіровоградської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|12.|Кривець |ученицю 11 класу Ніжинського |

| |Анастасію Валеріївну |ліцею Ніжинської міської ради |

| | |Чернігівської області при |

| | |Ніжинському державному |

| | |університеті імені Миколи Гоголя |

------------------------------------------------------------------





Додаток 4

до наказу Міністерства

освіти і науки України

20.04.2010 N 337





СПИСОК

номінантів IV етапу X Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

серед студентів вищих навчальних закладів

I-IV рівнів акредитації, учнів

професійно-технічних навчальних закладів





Нагородити заохочувальними преміями у номінаціях:



"За шанобливе ставлення до мовних традицій українського

народу"



------------------------------------------------------------------

| 1 |Слюсарчук |студентка 4 курсу Коломийського |

| |Роксолана Савівна |педагогічного коледжу |

| | |Прикарпатського національного |

| | |університету імені Василя |

| | |Стефаника |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 2 |Кордовська |студентка 2 курсу Херсонського |

| |Поліна Анатоліївна |музичного училища |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 3 |Борська |студентка 2 курсу |

| |Олена Василівна |Тернопільського державного |

| | |музичного училища |

| | |ім. С.Крушельницької |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 4 |Чик |студентка 1 курсу Коломийського |

| |Надія Володимирівна |економіко-правового коледжу |

| | |Івано-Франківської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 5 |Чабаненко |студентка 2 курсу Запорізького |

| |Ольга Олександрівна |педагогічного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 6 |Алєксєєнко |студентка 3 курсу Запорізького |

| |Аліна Олександрівна |педагогічного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 7 |Костін |учень 1 курсу ДПТНЗ "Сумський |

| |Руслан Олександрович |професійний ліцей будівництва та |

| | |автотранспорту" |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 8 |Мелешко |учениця 2 курсу вищого |

| |Аліна Анатоліївна |професійного училища N 41 |

| | |м. Тульчина Вінницької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 9 |Мова |учениця 2 курсу ДПТНЗ "Сумський |

| |Анастасія В'ячеславівна |професійний хіміко-технологічний |

| | |ліцей" |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10 |Курко |студентка 4 курсу Таврійського |

| |Анастасія Юріївна |національного університету |

| | |ім. В.І.Вернандського Автономної |

| | |Республіки Крим |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11 |Суховєєнко |студентка 4 курсу Харківського |

| |Катерина Ігорівна |національного університету |

| | |ім. В.Н.Каразіна |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|12 |Дяченко |студентка 2 курсу |

| |Наталія Сергіївна |Кіровоградського державного |

| | |педагогічного університету імені |

| | |Володимира Винниченка |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|13 |Пені |студентка 4 курсу Балтського |

| |Лілія Петрівна |педагогічного училища |

| | |Південноукраїнського державного |

| | |педагогічного університету |

| | |ім. К.Д.Ушинського |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|14 |Лаюк |студент 2 курсу Національного |

| |Мирослав Миколайович |університету "Києво-Могилянська |

| | |академія" |

------------------------------------------------------------------



"За образність мислення"



------------------------------------------------------------------

| 1 |Соловидова |студентка 5 курсу Горлівського |

| |Олена Валеріївна |державного педагогічного |

| | |інституту іноземних мов |

| | |Донецької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 2 |Чапюк |студентка 3 курсу Володимир- |

| |Ірина Василівна |Волинського професійного |

| | |училища Волинської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 3 |Домороцький |студент 2 курсу Луцького |

| |Станіслав Вікторович |вищого професійного училища |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 4 |Жежіль |студентка 1 курсу ДПТНЗ |

| |Марина Володимирівна |"Синівський професійний |

| | |аграрний ліцей" Сумської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 5 |Вонсовська |студентка 3 курсу Самбірського |

| |Софія Андріївна |державного педагогічного |

| | |коледжу імені Івана Филипчака |

| | |Львівської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 6 |Раздорожна |студентка 1 курсу Економічного |

| |Олександра Георгіївна |коледжу ДВНЗ "Київський |

| | |економічний університет |

| | |ім. В.Гетьмана" |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 7 |Іванов |студент 2 курсу |

| |Даніїл Володимирович |Павлоградського технікуму |

| | |Національного гірничного |

| | |університету Дніпропетровської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 8 |Сітніова |студентка 4 курсу Одеського |

| |Наталя Ігорівна |педагогічного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

| 9 |Махоні |студентка 4 курсу |

| |Яна Сергіївна |Путивльського педагогічного |

| | |технікуму ім. С.В.Руднєва |

| | |Сумської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10 |Скороход |студентка 4 курсу |

| |Тетяна Анатоліївна |Лебединського педагогічного |

| | |училища ім. А.С.Макаренка |

| | |Сумської області |

------------------------------------------------------------------



"За оригінальність виконання творчих робіт"



------------------------------------------------------------------

|1 |Нестеровська |студентка 2 курсу Новоселицького |

| |Ольга Андріївна |медичного коледжу Буковинського |

| | |державного медичного університету |

| | |Чернівецької області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2 |Гусаренко |студентка 1 курсу Вінницького |

| |Оксана Олександрівна |механічного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3 |Шевченко |студентка 1 курсу Запорізького |

| |Лідія Валеріївна |медичного коледжу Запорізького |

| | |державного медичного університету |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4 |Семенюк |студентка 4 курсу Національного |

| |Оксана Степанівна |університету "Острозька академія" |

| | |м. Острога Рівненської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5 |Дюкарєва |студентка 3 курсу педагогічного |

| |Ірина Юріївна |коледжу Харківського педагогічного|

| | |інституту |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6 |Леоненко |студентка 3 курсу Кременчуцького |

| |Євгенія Євгенівна |педагогічного училища |

| | |ім. А.С.Макаренка Полтавської |

| | |області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7 |Ткачук |учениця 2 курсу Луцького вищого |

| |Іванна Олегівна |професійного училища будівництва |

| | |та архітектури |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8 |Трубко |учениця 2 курсу ДПТНЗ |

| |Анастасія Михайлівна |"Міжрегіональний центр |

| | |професійно-технологічної освіти |

| | |інноваційних технологій м. Суми" |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9 |Ликман |учениця 2 курсу Вищого |

| |Ганна Юріївна |професійного училища N 7 |

| | |м. Кременчука Полтавської області |

------------------------------------------------------------------



"За творчий потенціал"



------------------------------------------------------------------

|1 |Кашуба |студентка 3 курсу |

| |Зореслава Сергіївна |Кам'янець-Подільського |

| | |національного університету імені |

| | |Івана Огієнка Хмельницької області|

|---+-------------------------+----------------------------------|

|2 |Вусик |студентка 1 курсу Кременчуцького |

| |Оксана Сергіївна |педагогічного училища імені |

| | |А.С.Макаренка Полтавської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|3 |Волощук |студентка 4 курсу Чортківського |

| |Ірина Василівна |педагогічного училища імені |

| | |Олександра Барвінського |

| | |Тернопільської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|4 |Демчук |студентка 1 курсу Луцького |

| |Світлана Русланівна |педагогічного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|5 |Буря |студентка 2 курсу Володимир- |

| |Іванна Вікторівна |Волинського педагогічного коледжу |

| | |ім. А.Ю.Кримського |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|6 |Федорова |студентка 2 курсу Харківського |

| |Ольга Євгенівна |художнього училища |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|7 |Камінська |студентка 2 курсу Криворізького |

| |Наталія Олександрівна |коледжу економіки та управління |

| | |ДВНЗ "Київський національний |

| | |економічний університет |

| | |ім. В.Гетьмана" |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|8 |Перелигіна |студентка 2 курсу Луганського |

| |Марія Сергіївна |будівельного коледжу |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|9 |П'ятнічук |студентка 4 курсу Богуславського |

| |Леся Олександрівна |гуманітарного коледжу |

| | |ім. І.С.Нечуя-Левицького |

| | |Київської області |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|10 |Канзафарова |студентка 2 курсу Черкаського |

| |Наталія Наілівна |музичного училища імені Семена |

| | |Степановича Гулака-Артемовського |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|11 |Струк |студентка 1 курсу Чернівецького |

| |Галина Іванівна |державного комерційного технікуму |

|---+-------------------------+----------------------------------|

|12 |Кандрашова |студентка 2 курсу |

| |Ольга Марківна |Севастопольського медичного |

| | |коледжу імені Жені Дерюгіної


 



Ключові слова: конкурс Яцика Список переможців

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини