Сьогодні, 10 травня створено Комітет захисту України

- 10.05.2010 17:27
Сьогодні, 10 травня створено Комітет захисту України

Представники позапарламентських та парламентських політичних сил сьогодні підписали установчий акт про створення Комітету захисту України для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни.

Від імені ВО "Батьківщина" установчий акт підписала Юлія Тимошенко.

"Наша політична сила чітко і зрозуміло сказала, що ми готові об’єднуватися на будь-якому форматі об'єднання – без лідерів, з лідерами від громадських діячів, під деклараціями, під всім, що сьогодні пропонують люди, які вболівають за Україну. Нам додаткових консультацій всередині своєї політичної сили не потрібно", - сказала Юлія Тимошенко.

У свою чергу, письменник Дмитро Павличко, який сьогодні головував на засіданні ініціативної групи зі створення Комітету захисту України, після підписання установчого акту повідомив, що головними цілями Комітету є відстоювання територіальної цілісності і суверенітету Україну, захист свобод і гідності громадян, боротьба за збереження євроатлантичного вибору України.

"Організаційною основою роботи Комітету є його всеукраїнський характер, участь громадян, представництв політичних партій та громадських організацій, координація їх дій як у центрі, так і на місцях", - сказав Дмитро Павличко.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що під тиском громадськості та політиків, які увійшли до Комітету захисту України, влада має відновити конституційність своєї роботи.

"Мета – відновити конституційність в роботі влади, захистити суверенітет держави, захистити ключові стратегічні напрямки розвитку нашої держави, захистити в тому числі душу України її культуру, її історію, все, що нам дорого як українцям", - сказала Юлія Тимошенко після підписання установчого акту про створення Комітету захисту України.


Ключові слова: Комітет захисту України

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Різке падіння крипторинку у жовтні 2025 року: причини, наслідки, уроки для інвесторів і перспективи. Часто називають цей обвал «історичним», адже він відбувся на тлі
- 12.10.2025 10:33
У Києві знайшли мертвим відомого трейдера Kostya Kudo - причиною могло стати різке падіння крипторинку Вранці 11 жовтня у Києві, в районі Оболоні, знайшли мертвим 32-річного бізнесмена
- 12.10.2025 10:25
В Киеве нашли мертвым известного трейдера Kostya Kudo – причиной могло стать резкое падение крипторинки Утром 11 октября в Киеве, в районе Оболони, нашли мертвым 32-летнего
- 11.10.2025 18:14
Долар трохи подорожчав: обмінники оновили курс валют За даними моніторингу фінансового ринку, середній курс продажу долара в обмінних
- 10.10.2025 14:14
Нобелівська премія миру 2025: хто отримав головну міжнародну нагороду року Хто така Марія Коріна Мачадо. Як зазначив Нобелівський комітет, діяльність Мачадо стала...
- 10.10.2025 14:08
Де сьогодні немає світла: графіки, регіони, ситуація після масованої атаки РФ В ніч на 10 жовтня частина України залишилась без електроенергії
- 10.10.2025 11:02
В Прилуках сильне задимлення після удару РФ по нафтобазі Про це офіційно повідомила Прилуцька міська рада, звернувшись
- 08.10.2025 13:07

Всі новини