Профілактичні медичні огляди пройшли 97% ветеранів

- 06.05.2010 17:59
Профілактичні медичні огляди пройшли 97% ветеранів На медичному обліку у Чернівцях станом на 1 травня цього року перебуває 1125 інвалідів війни, в т.ч. 309- І, 605-ІІ та 211 - ІІІ групи, 1448 учасників бойових дій, 4397 учасників війни та 1282 особи, прирівняні до учасників війни.

Дільнична мережа міста щороку проводить профілактичні огляди ветеранів війни з метою контролю за змінами у стані їх здоров'я, своєчасного виявлення наявної патології, відбору хворих для планового лікування та реабілітації, надання рекомендацій щодо проведення необхідних оздоровчих заходів. Станом на 1 травня цього року поліклініки міста профілактичними оглядами охопили 97% ветеранів війни.
90 ветеранів у цьому році отримали безкоштовні слухові апарати на суму 51,9 тис. грн., 93 ветерани – послуги із зубопротезування на суму 50 тисяч гривень. Це дало змогу ліквідувати ветеранську чергу у міських поліклініках на слухо- та зубопротезування.

На пільгове медикаментозне забезпечення ветеранів війни для амбулаторного лікування за чотири місяці цього року витрачено 77,1 тис. грн. Аптеки, які реалізують медикаменти ветеранам війни за пільговими рецептами, представлені аптечними пунктами в кожній поліклініці міста.
Стаціонарну допомогу ветеранам війни надають міські клінічні лікарні № 2, №3 та №4, стаціонарне відділення обласного госпіталю інвалідів війни, де для них створено палати з покращеними умовами. До 65-річчя Перемоги всі ці палати відремонтовані, обладнані всім необхідним для створення комфортних умов перебування. Зокрема, в міських клінічних лікарнях № 2 та №4 створено по дві палати, лікарні №3 - 12 таких палат. У цьому році в цих палатах стаціонарно проліковано 216 ветеранів. При плануванні витрат на медичне обслуговування в стаціонарах міста адміністрації лікарень враховують потреби, передбачені нормативами на лікування ветеранів війни.

Для ветеранів, які перебуватимуть у День перемоги на стаціонарному лікуванні, колективи лікувальних закладів міста готують святкові концерти. Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Валентина Тарасюк.

Источник: Пресцентр міськради


Ключові слова: медогляд ветеранів

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Макрон у новорічному зверненні заявив про нові зобов’язання Європи щодо України Президент Франції Еммануель Макрон у своєму новорічному
- 01.01.2026 10:53
На Буковині жорстоко побили ексмера Кіцманя: чоловік у лікарні після операції У Чернівецькій області стався резонансний інцидент
- 01.01.2026 10:13
Новая модель войны РФ в 2025 году В 2025 году российская армия смогла ускорить темпы наступления на территории Украины
- 30.12.2025 11:11
Нова модель війни РФ у 2025 році У 2025 році російська армія змогла прискорити темпи наступу
- 30.12.2025 11:10
Нова тактика РФ у 2025 році: як Росія прискорила наступ У 2025 році російська армія змогла підвищити темпи просування на фронті,
- 30.12.2025 11:05
Як не купити зайве перед Новим роком. Покроковий план Грудень — час не лише підбиття підсумків, а й передноворічного
- 29.12.2025 10:52
5 помилок при завивці волосся, які зіпсують святкову зачіску Незважаючи на всю різноманітність трендових зачісок та укладок, найпопулярнішим вибором
- 23.12.2025 12:35

Всі новини