Чернівчани взяли участь в презентації Програми ЄБРР - Програма Ділових Консультацій (Business Advisory Services Programme)

- 15.04.2010 17:55
Чернівчани взяли участь в презентації Програми ЄБРР - Програма Ділових Консультацій (Business Advisory Services Programme)

Як повідомили ресурсу Платинова Буковина у Чернівецькому представництві ДБУ «Південно-західний РЦІР,  С. Русу взяв участь в презентації Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку – Програми Ділових Консультацій (Business Advisory Services Programme), яка проходила 13 квітня 2010 р. в м.Львові. Організатором заходу виступив Північно-західного РЦІР спільно із Західноукраїнською філією Європейської Бізнес Асоціації. Проводила зустріч Національний Директор Програми Юлія Шевчук.

Діяльність Програми буде зосереджена на підвищенні ефективності та конкурентоспроможності мікро-, малих та середніх підприємств України, а також на сприянні професійному розвитку місцевих консультантів.

Передбачається, що Програма Ділових Консультацій буде підтримувати швидкоокупні короткострокові проекти середньою тривалістю 3-8 місяців, які виконуються місцевими консультантами. В рамках Програми передбачається компенсація до 60% вартості витрат на консалтингові послуги, але не більше 10000 Євро.

Програма Ділових Консультацій буде співпрацювати лише з місцевими підприємствами, з числом співробітників від 10 до 250 (у виключних випадках 500) осіб, які працюють на ринку вже більше двох років і демонструють позитивну динаміку, а також з місцевими консультантами з необхідним досвідом роботи.

Протягом 2010 року передбачається підтримати близько 50 проектів.

Типовими прикладами проектів, які підтримує Програма Ділових Консультацій, є:

- інформаційні системи управління та інші IT-рішення;

- стратегії розвитку;

- дослідження ринку і маркетингове планування;

- дослідження щодо обліку та скорочення витрат;

- інженерні дослідження;

- консультації щодо енергозберігаючих технологій та захисту навколишнього середовища;

- управління якістю та системи сертифікації, та ін.

Відкриття Програми Ділових Консультацій в Україні є одним з кроків з впровадження стратегії ЄБРР в країні і демонструє прихильність Банку і далі підтримувати розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, а також економіки регіону в цілому. Багато підприємств потребують нефінансової підтримки на додаток до, або при підготовці до, потенційних інвестицій.

Програму Ділових Консультацій вперше було відкрито у 1995 році в Прибалтиці та на даний момент Програма Ділових Консультацій підтримала близько 8 946 проектів у 23 країнах, залучивши 98,5 млн.євро в якості донорського фінансування. Станом на сьогодні біля 6 371 проектів було оцінено через рік після завершення проектів та понад 95% отримало рейтинг „задовільно, успішно, дуже успішно”.

Офіціний сайт з інформацією про Програму Ділових Консультацій - www.ebrd.com/apply/tambas/


Ключові слова: Програма Ділових Консультацій Business Advisory Services Programme

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Сегодня стартуют трехсторонние переговоры по транзиту газа Трехсторонние консультации по условиям транзита российского газа по украинскому газопроводу состоятся сегодня
- 17.07.2018 12:31
В Черновцах снова курсирует маршрутка 9А На автобусный маршрут 9А в Черновцах во вторник, 17 июля, вышел новый перевозчик.
- 17.07.2018 11:58
На Вижниччині відбулось ДТП з чотирма постраждалими Правоохоронці встановлюють всі обставини дорожньо-транспортної пригоди.
- 17.07.2018 11:44
Ученые разработали бактериальные солнечные батареи С помощью фотосинтеза солнечный свет может превращаться в энергию с помощью многих бактерий
- 17.07.2018 11:38
Пьяный молдован хотел попасть на территорию Украины В пресс-службе Черновицкого пограничного отряда сообщили о попытке пересечь государственную границу иностранным
- 17.07.2018 10:39
Нерухомість поповнила казну Чернівців на 6,8 млн грн У першому півріччі цього року до бюджету Чернівців сплачено 6,8 млн. грн. податку на нерухоме майно
- 17.07.2018 10:27
Назван самый богатый человек современности Был определен индекс миллиардеров Bloomberg, в соответствии с которым был назван самый богатый человек в современной истории.
- 17.07.2018 09:49
Подробности смерти женщины в черновицком СИЗО Заместитель главы Минюста Украины Денис Чернышов звучил комментарий касаемо смерти женщины в СИЗО Черновцов
- 17.07.2018 09:28
На Хотинщині насмерть збили жінку-велосипедистку Дорожньо-транспортна пригода зі сметрельними наслідками сталася пообіді 16 липня на автошляху
- 17.07.2018 09:11
Буковинская писательница получила президентский грант Грант от президента Украины Петра Порошенко получила молодая писательница с Буковины Иванна Стефьюк
- 16.07.2018 15:35

Всі новини