Київська митниця конфіскувала літак Ан-72-100
- 15.04.2010 16:42
Київська митниця конфіскувала літак, який з Арабських Еміратів прямував до Росії
Київська регіональна митниця конфіскувала літак Ан-72 вартістю 5 млн. грн., подальша доля якого вирішуватиметься у судовому порядку.
Як повідомили у прес-службі Державної митної служи України, Київська регіональна митниця в рамках угоди, укладеної між компанією з Арабських Еміратів та столичним авіаційним заводом, оформила вантаж – літак Ан-72-100 цивільної авіації, який прибув на територію України для ремонту.
Згодом до Держмитслужби України із заявою звернулося російська компанія щодо проведення митного оформлення зазначеного літака, яка у документах була заявлена як його одержувач.
Але українські митники з’ясували у російських колег, що такої фірми як учасника зовнішньоекономічної діяльності в Росії не існує.
Таким чином, констатують в Держмитслужбі, зазначений літак був заявлений до переміщення через кордон України з наданням митному органу документів, які містять неправдиві дані про одержувача вантажу.
У зв’язку з порушенням митних правил літак вартістю майже п’ять млн. грн. вилучений, а його подальша для вирішуватиметься у судовому порядку.
Джерело: proUA.com
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026