Єрусалимська програма Людмер дослідить єврейство на Буковині

- 13.04.2010 09:10
Єрусалимська програма Людмер дослідить єврейство на Буковині

У Єрусалимі нададуть гранти для дослідження єврейства Галичини та Буковини

Єврейський університет в Єрусалимі у співпраці з Програмою дослідження сучасної історії України імені Петра Яцика оголошує відкриття в 2010-2011 навчальному році нової програми ґрантів для дослідження єврейства Галичини та Буковини – «Програма Людмер».

«Програма Людмер» розрахована на українських докторантів (аспірантів) і пост-докторантів, які досліджують історію та культуру євреїв Галичини та Буковини (головно 19-20 століттях), та відкрита для громадян України – випускників гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів.

Програма передбачає такі стипендії:

I. Аспірантська стипендія в Україні.

Стипендія є ґрантом для написання дисертації про євреїв Галічини та Буковини (до 4 років) для аспірантів, які навчаються в Україні. Стипендія покриває кошти, пов’язані з аспірантським навчанням та працею над дисертацією в Україні, а також однорічним стажуванням у Єврейському університеті в Єрусалимi, та пізнішим щорічним стажуванням протягом одного місяця в Єврейському університеті. У аспіранта, який дістане ґрант, будуть два наукових керівника – український та ізраїльский. Ґрант на час навчання та працi над дисертацією в Україні є стипендією, що виплачуватиметься щомісяця. Ґрант на час одного річного та наступних місячних стажувань в Єврейському університеті покриває кошти подорожі до Єрусалиму, навчання, проживання в гуртожитку Єврейського університету та додаткову суму на особисті витрати.

Останній термін подачі заявок – 15.07.2010.

Претенденти на навчання будуть запрошені на співбесіду до Львова у серпнi 2010 р.

Заявка на аспірантську стипендію в Україні має містити в собі:

1. детальне резюме (СV) із списком публікацій, якщо такі є на момент подання;

2. зразок наукового тексту претендента (публікація, дипломна/маґістерська праця та ін.) в електронній формі;

3. копія диплому про закінчення вищого навчального закладу із списком прослуханих курсів;

4. опис теми дисертації, над якою має намір працювати претендент (до 5 стор.);

5. рекомендації науковця або викладача, який добре знає претендента.

Протягом усього терміну дії ґранту він видновлатиметься щорічно лише при умові, що аспірант успішно виконав завдання попереднього року. Пісдтавою для продовження ґранту є академічний звіт аспіранта.

Всі матеріали (включно з рекомендаціями) слід направити:

д-ру Семену Гольдіну на електронну адресу goldins@mscc.huji.ac.il,

Проф, Ярославу Грицаку на електронну адресу: yaroslav.hrytsak@gmail.com

II. Докторантська стипендія Єврейському університеті в Єрусалимі.

Ґрант на навчання в Єврейському університеті в Єрусалимі (до 4 років) для написання докторської роботи про євреїв Галичини та Буковини. Стипендія містить у собі оплату білету, навчання, гуртожитку та додаткову суму на проживання. Ґрант містить у собі оплату білету, навчання, проживання в гуртожитку.

Останній термін для подачі заявок – 15.07.2010

Початок занять в Єрусалимі – 10 жовтня 2010 р. Претенденти на навчання будуть запрошені на співбесіду до Львова у серпнi 2010 р.

Заявка на докторантську стипендію в Єврейському університеті в Єрусалимі має містити в собі:

1. докладне резюме із списком публікацій;

2. приклад наукового тексту претенденту (публікація, дипломна робота та ін.) в електронному вигляді;

3. копія диплому закінченого претендентом вищого навчального закладу із списком прослуханих курсів;

4. заявка на дослідження (до 5 стор.) з описом можливої теми докторату;

5. рекомендації двох дослідників, знайомих із галуззю дослідження.

6. претенденти, якi навчались у вищих навчальних закладах, де англійська не є однiєю з мов навчання, повиннi скласти iспит TOEFL i подати його результати.

Щорічне продовження ґранту обумовлене затвердженням академічних звітів докторанту.

Всі матеріали (включно з рекомендаціями) слід направити:

д-ру Семену Гольдіну на електронну адресу goldins@mscc.huji.ac.il,

Проф, Ярославу Грицаку на електронну адресу: yaroslav.hrytsak@gmail.com

Всі матеріали для участi в програмі ґрантів «Людмир» приймаються на українській, англійській, польскій та російських мовах.

III. Пост-докторантська стипендія в Єврейському університеті.

Пост-докторат (річне стажування для дослідження єврейства Галичини та Буковини з можливістю продовження ще на рік) в Єврейському університеті в Єрусалимі. Програма розрахована на громадян України, які мають учений ступінь кандидата або доктора наук.

Ґрант містить в собі оплату білету, навчання, проживання в гуртожитку Єврейського університету та додаткову суму на особисті витрати. Останній термін подачі заявок – 15.07.2010. Початок стажування в Єрусалимі – 10 жовтня 2010 р. Претенденти на навчання будуть запрошені на стажування у серпнi 2010 р.

Заявка на пост-докторантську стипендію в Єврейському університеті в Єрусалимі має містити в собі:

1. докладне резюме із списком публікацій;

2. приклад наукового тексту претендента в електронному вигляді;

3. копія диплому кандидата чи доктора наук;

4. заявка на дослідження (до 10 стор.) з докладним планом дослідження, включаючи мету, актуальність, методологію та приблизний список джерел для дослідження;

5. рекомендації двох дослідників (бажано, принаймні, одного – не з Украïни), знайомих із галуззю дослідження.

Щорічне продовження ґранту обумовлене затвердженням академічних звітів пост-докторанту.

Всі матеріали (включно з рекомендаціями) слід направити:

д-ру Семену Гольдіну на електронну адресу goldins@mscc.huji.ac.il,

Проф, Ярославу Грицаку на електронну адресу: yaroslav.hrytsak@gmail.com

Всі матеріали для участi в програмі ґрантів «Людмер» приймаються на українській, англійській, польскій та россійських мовах.

Для одержання додаткової інформації звертайтесь:

Доктор Семен Голдін, директор Центру Леонiда Невзліна для вивчення російського та східно-європейського єврейства, Єврейський університет в Єрусалимі,

Електронна адреса: goldins@mscc.huji.ac.il Tel: +972-2-588-1771

Проф, Ярослав Грицак, директор Програми дослідження сучасної історії України імені Петра Яцика (Альбертський Університет-Львівський національний університет імені Івана Франка – Український Католицький Університет)

Електронна адреса: yaroslav.hrytsak@gmail.com Телефон: +038-032-240-35-70


Ключові слова: вивчення Буковини грант

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Путин отдал приказ о выводе войск из Сирии Президент России Владимир Путин прибыл 11 декабря в сирийский Хмеймим на российскую военную базу,
- 11.12.2017 12:42
Путин отдал приказ о выводе войск из Сирии Президент России Владимир Путин прибыл 11 декабря в сирийский Хмеймим на российскую военную базу,
- 11.12.2017 12:42
Зарплаты в Украине - самые низкие в Европе Среди всех стран Европы уровень средней зарплаты в Украине - самый низкий. несмотря на то, что согласно статистическим данным, средний уровень зарплаты в Украине в июне 2017 года увеличился на 19%
- 11.12.2017 11:29
Новая методика позволяет взломать любой Windows Специалисты заявляют - существует новая методика, с помощью которой можно взломать абсолютно любую версию операционной системы Windows, при этом, мошенническое ПО останется незамеченным для антивирусных программ.
- 11.12.2017 11:15
Провокаторы подорвали польский автобус под Львовом Под Львовом неизвестные лица бросили под польский автобус взрывчатку. Информацию об инциденте,
- 11.12.2017 10:43
В Германии продали деревню вместе с населением Небольшой населенный пункт в Германии продали на аукционе за 140 тысяч евро. Речь идет о небольшой деревушке под названием Альвине
- 11.12.2017 10:26
Гиалуроновая кислота поможет при лечении артрита Человеческий организм со временем стареет, мышцы становятся не такими сильными и прочными, ткани теряют эластичность.
- 11.12.2017 10:09
Сегодня Саакашвили выберут меру пресечения Бывшего президента Грузии и экс-губернатора Одесской области Михаила Саакашвили во вторник утром, 5 декабря
- 11.12.2017 09:37
На Гравитоне обустроят новую футбольную площадку В Черновцах в микрорайоне Гравитон появится современная футбольная площадка с искусственным покрытием.
- 11.12.2017 09:19
Врачи подтвердили существование синдрома разбитого сердца В 90-х годах прошлого столетия был открыт синдром "разбитого сердца", и до настоящего времени медики полагали, что излечиться от любовных травм вполне можно без врач
- 08.12.2017 16:40

Всі новини