Прем'єр Польщі скликав надзвичайне засідання уряду

- 10.04.2010 12:55
Прем'єр Польщі скликав надзвичайне засідання уряду

Прем'єр Польщі скликав надзвичайне засідання уряду

Прем’єр-міністр Польщі Дональд ТУСК скликав надзвичайне засідання уряду у зв’язку із сьогоднішньою авіакатастрофою, в якій загинув Президент Польщі Лех Качинський.

Як передає видання www.tvn24.pl, Д. ТУСК, який сьогодні знаходився у Гданську, відбуває до Варшави.

Обов’язки Президента Польщі, згідно з Конституцією країни, має виконувати глава Сейму РП Броніслав КОМОРОВСЬКИЙ.

Як повідомляв ресурс Платинова Буковина, сьогодні вранці у Смоленській області при заходженні на посадку в умовах сильного туману зазнав катастрофи літак Ту-154 Президента Польщі, на борту якого перебували 132 людини, зокрема Президент Польщі Лех Качинський і його дружина.

Кроме руководителя Польши, в самолете летели: последний президент Польши в изгнании Рышард Качоровский, президент Института национальной памяти Польши Януш Куртыка, епископ дивизии Войска Польского генерал Тадеуш Плоски, православный епископ польской армии и бригадный генерал Мирон Чодаковски и глава Национального банка Польши Славомир Скшипек.

Розбився літак: Президент Польщі Лех Качинський загинув. Відео, фото


Ключові слова: фото и видео катастрофа Лех Качинский 10.04.2010

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини