Буковина у кризу значно менше експортує, та більше шиє з давальницької сировини

- 10.03.2010 08:13
Буковина у кризу значно менше експортує, та більше шиє з давальницької сировини

Обсяги експорту та імпорту товарів у Чернівецькій області за січень 2010 року становили 6,8 млн дол США та 5,3 млн дол США. Порівняно з січнем минулого року обсяг експорту скоротився на 11%, обсяг імпорту зріс на 1,2%. Про це повідомляє головне управління статистики у Чернівецькій області.

Суб’єкти господарювання області співпрацювали у сфері зовнішньої торгівлі товарами з партнерами із 40 країн світу, основними з яких були Румунія, Італія, Німеччина та Китай.

У товарній структурі експорту переважали поставки текстильних матеріалів та текстильних виробів (35,1% від загального обсягу експортованих товарів), деревини та виробів з деревини (22,8%). Основу товарної структури імпорту в січні п.р. становили текстиль та вироби з текстилю – 47%, транспортні засоби та шляхове обладнання – 11,3%.

За січень п.р. в область надійшло іноземної давальницької сировини на 1,4 млн.дол.США або 26,4% від загального обсягу імпорту, що на 20,2% більше, ніж за січень минулого року. Основу товарної структури імпорту давальницької сировини становили текстиль та вироби з нього.


Ключові слова: імпорт експорт Буковина січень лютий 2010 статистика

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як навчитися легко приймати рішення Пам'ятаєте, як Скарлет О'Хара, змахнувши новим капелюшком, казала
- 05.09.2025 09:32
Яка безпечна відстань під час спілкування Нас вчать говорити із найменшого віку. Хтось з першого
- 03.09.2025 09:27
Лінь і способи боротьби з нею Лінь. Яке це іноді буває блаженне почуття.
- 02.09.2025 09:25
Туск заявил в Польше: все уступки Путину не принесут безопасности для Европы. Туск, выступая на фоне обострения ситуации безопасности на
- 01.09.2025 11:10
Туск: компроміси з Путіним не принесуть безпеки Європі Останні події війни в Україні довели: жодні компроміси з Кремлем не можуть стати
- 01.09.2025 10:06
Транс - корисно чи небезпечно? Що Ви знаєте про транс?
- 01.09.2025 09:22
Як маніпулювати керівником та оточуючими Метод, про який я розповім, узятий із психології і, звичайно ж, є науковим
- 01.09.2025 09:07
Убийство Андрея Парубия: хронология, реакции и последствия Убийство Парубия: слухи и правда об убийстве Парубия, слухи об Андрее Парубие
- 30.08.2025 14:33
Вбивство Андрія Парубія: хронологія, реакції та наслідки Хто такий Андрій Парубій. Чому вчбили Парубія?
- 30.08.2025 14:27

Всі новини