У Ванкувері завершилася Зимова Олімпіада-2010

- 01.03.2010 09:13
У Ванкувері завершилася Зимова Олімпіада-2010


У Ванкувері пройшла церемонія закриття XXI Зимових Олімпійських Ігор. Олімпійський прапор передали меру Сочі, де відбудеться наступна зимова Олімпіада-2014.

На церемонії закриття Зимових Ігор у Ванкувері була обіграна технічна затримка, що виникла на відкритті Олімпіади, коли одна з опор олімпійського вогню не піднялася з підлоги. Відомий канадський клоун Ів Дажене зобразив пантоміму з відкриттям люка в підлозі, і опора, котру "заїло", зайняла своє місце.

Після виступу клоуна, який викликав пожвавлення на трибунах, олімпійський вогонь був запалений канадської спортсменкою Кетріоной Лемей Доан, яка мала піднести свій факел на відкритті до тієї самої опорі, - повідомляє ТСН.

Після запалювання олімпійського вогню на арені з'явилася тисячі членів молодіжної організації Youth of Vancouver, котрі виконали композицію "O Canada", їм стоячи підспівували всі глядачі церемонії.

Також на арені пройшов традиційний парад делегацій спортсменів, які брали участь в Іграх-2010.

Президент мер Ванкувера Грегор Робінсон передав олімпійський прапор голові МОК Жаку Рогге, а той вручив його меру Сочі Анатолію Пахомову.

Після передачі прапора Московський Державний академічний камерний хор під керуванням Володимира Мініна виконав гімн Росії. Потім глядачам була показана презентація Олімпіади-2014 за участі російського балету й солістів опери і телемосту з Москвою і Сочі.

Жак Рогге дав високу оцінку організаторам минулих Ігор, подякував спортсменам, які брали в них участь, висловив співчуття Грузії, яка втратила спортсмена-саночника, і оголосив Зимову Олімпіаду-2010 закритою.

Всього в Зимових Іграх у Ванкувері взяли участь близько 2,5 тисяч атлетів з 82 країн світу, які боролися за 86 комплектів нагород у 15 видах спорту.

Україна вдруге у своїй історії залишилася без олімпійських нагород, повторивши результат 8-річної давності - Олімпіади в Солт-Лейк-Сіті (США).

Україну на Олімпіаді представляли 47 спортсменів. Найкращим результатом українців на цій Олімпіаді є 5-е місце лідера наших біатлоністів Андрія Дериземлі, здобуте у спринтерській гонці в перший же день Ігор.

За кількістю завойованих золотих медалей лідером Олімпіади-2010 стала Канада, на рахунку якої 14 спортсменів вищих нагород. За загальною кількістю виграних медалей перше місце зайняли Сполучені Штати - 37 медалей, включаючи 9 золотих.

Джерело: www.zaxid.net


Ключові слова: Ванкувер 2010 підсумки Україна

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гель-лак: запорука ідеального манікюру Важко уявити, але ще десятки років тому манікюр був зовсім іншим і
- 21.11.2025 09:00
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04

Всі новини