У проекті Зелений туризм на Буковині діє 75 садиб екологічного туризма

- 24.02.2010 08:06
У проекті Зелений туризм на Буковині діє 75 садиб екологічного туризма

>>>Відвідайте сайт   ТУРИЗМ БУКОВИНИ!    Корисна та цікава інформація на великому порталі!


На Буковині офіційно діє 75 сільських приватних садиб, які займаються екологічним туризмом. Цього року владою і громадськими організаціями Чернівецької області проведено цілу низку наукових конференцій, навчальних семінарів з надання практичної допомоги з питань розвитку сільського туризму. Зокрема реалізовано міжнародний проект “Управління зеленим туризмом в регіоні – Українські Карпати та Станиця Луганська” та проект “Створення передумов для провадження кластерної моделі розвитку сільського зеленого туризму на Буковині”.

Сільський туризм є одним з видів екологічного туризму, який в останні роки набуває поширення і продовжує активно розвиватися у багатьох європейських країнах, відзначив під нинішнього засідання колегії обласної державної адміністрації начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Петро Брижак. Спільно з районними державними адміністраціями та громадськими організаціями Чернівецької області проведено цілу низку наукових конференцій, навчальних семінарів з надання практичної допомоги з питань розвитку сільського туризму. Цьогоріч реалізовано міжнародний проект “Управління зеленим туризмом в регіоні – Українські Карпати та Станиця Луганська” та проект “Створення передумов для провадження кластерної моделі розвитку сільського зеленого туризму на Буковині”.

Туризм Буковини

Бази відпочинку, санаторії, пансіонати

Готелі в Чернівецькій області

Готелі Чернівців

Зелені садиби

Іторичні пам'ятки Буковини

Люкс апартаменти

 Приватні оселі

 Туристичні фірми 

Для представлення Чернівецької області на “круглому столі” “Сільський зелений туризм – крок за кроком до ЄВРО-2012” з сільського туризму презентовано новий маршрут “Прогулянка старими слов'янськими стежками Буковини”, який включає наддністрянські райони краю. На Буковині офіційно діє 75 сільських приватних садиб. Нині значна увага приділяється і розвитку спортивних видів туризму. За час дії Програми розвитку туризму в Чернівецької області на 2006-2010 рр. організовано та проведено 21 захід зі спортивного туризму. Команда Чернівецької області взяла участь майже в 30 всеукраїнських змаганнях з різних видів спортивного туризму. Також розпочато міжнародний проект “Попелюшка – українська печера”, в рамках якого ведеться розкопка входу з території України в печеру Попелюшка. Проведено 73 виїзди та експедиції, в яких взяти участь представники України, Росії, Білорусії, Польщі, Румунії, Болгарії, Молдови. Згідно з висновком Національної акціонерної компанії “Надра України”, Львівської геологорозвідувальної експедиції саме цей масив є дуже перспективним з точки зору виявлення великої лабіринтової печерної системи.
Завантаженість туристичних об’єктів пропорційно залежить від гідного представлення Чернівецької області на виставково-ярмаркових заходах міжнародного, загальнонаціонального та регіонального значення. Традиційно щороку представники туристичної галузі беруть участь у виставково-ярмаркових заходах загальнонаціонального значення, зокрема, у Міжнародній туристичній виставці “Україна – подорожі та туризм”, виставці-ярмарку сільського зеленого туризму “Українське село запрошує”, Міжнародному туристичному салоні “Україна-2009”, що відбуваються в Києві та Київській області. З метою представлення туристичного потенціалу Буковини у виставкових заходах міжнародного рівня управлінням культури і туризму облдержадміністрації організовано участь представників Чернівецької області у виставках “На стику культур” (м. Лодзь, Польща, 2008, 2009 рр.) та “Вакації” (м. Ніредьгаза, Угорщина, 2008 р.). Управління культури і туризму облдержадміністрації виступає партнером у реалізації проектів поданих на комісію Спільної операційної програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, а саме “Створення спільного україно-румунського інформаційно-туристичного середовища”, “Створення туристичної інфраструктури на транскордонних гірських територіях Чернівецької області та Сучавського повіту”, “Забезпечення функціонування структури оперативного реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та створення онлайн-мережі для дій, пов'язаних з надзвичайними ситуаціями”, “Створення та розвиток кластера в транскордонному регіоні”.

Джерело: putyla.org.ua


Ключові слова: зелений туризм Буковина Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини