Сайт Чернівецької міської ради визнано найбільш інформаційно відкритим

- 23.02.2010 17:16
Сайт Чернівецької міської ради визнано найбільш інформаційно відкритим

Сайт Чернівецької міської ради визнано найбільш інформаційно відкритим

За результатами моніторингу інформаційної відкритості сайтів міських рад обласних центрів, який проводив Інститут громадянського суспільства , сайт Чернівецької міської ради, отримав найбільш високу інтегральну оцінку – 118 балів. На другому місці опинилися сайти Сумської та Київської міських рад, які отримали по 115 балів.

Моніторинг 50 сайтів міських рад міст обласних центрів та других за величиною міст області проводився з метою оцінки їх відкритості, доступності рішень ради, наповнення, зручності у користуванні ресурсом.
Інтегральна оцінка сайтів виводилася за п’ятьма критеріями :
• наявність на сайтах обов’язкової загальної інформації
• наявність на сайтах обов’язкової документації
• наявність на сайтах додаткової інформації
• наявність мережевих функцій та ефективність сайта
• технічні вимоги до сайта

За результатами моніторингу найповніше обов’язкову інформацію висвітлено на сайтах Запорізької та Херсонської міських рад – вони набрали однакові бали (35). Сайт Чернівецької міської ради за цим критерієм отримав 31 із 36 можливих балів.
Загальні показники розміщення обов’язкової документації на сайтах міських рад обласних центрів є нижчими, ніж у попередній категорії. Лише шість сайтів набрали 40 та більше сумарних балів за максимально можливої кількості балів 62. Максимальний показник у цій категорії має сайт Київської МР – 52 бали, сайти Сумської та Чернівецької МР мають 45 та 44 бали відповідно.

За даними моніторингу, на усіх сайтах міських рад обласних центрів приділяють увагу розміщенню додаткової інформації. У цій категорії максимально можливий бал отримав сайт Кіровоградської МР. Сайту Чернівецької МР не вистачило одного бала до максимально можливого через відсутність повної інформації про виборчу комісію. Десять з 22 сайтів майже наблизились до максимально можливого балу, інші набрали більше половини балів.
За висновками громадських експертів, загалом сайти міських рад обласних центрів не відповідають вимогам наявності мережевих функцій та ефективності. Лише шість сайтів (Чернівецької, Вінницької, Київської, Полтавської та Сумської) у цій категорії наближаються до максимально можливого балу, а сім сайтів набрали менше половини чи половину балів. За цим критерієм сайт Чернівецької МР отримав найвищий і майже максимально можливий бал.

За критерієм « технічні вимоги до сайту» найкращі показники отримали сайти Львівської, Черкаської, Чернівецької МР.
Виходячи з результатів моніторингу, враховуючи інтегральну оцінку, експерти Інституту громадянського суспільства найкращими сайтами МР назвали:
1) сайт Чернівецької міської ради (118 балів);
2) сайт Сумської міської ради (115 балів);
3) сайт Київської міської ради (115 балів).

Джерело: Пресцентр міської ради Чернівців


Ключові слова: сайт міської ради Чернівців

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Где купить или взять на прокат новогодние костюмы в Черновцах Декабрь - самая горячая пора для новогодних утренников, елок и тематических вечеринок для
- 15.12.2017 18:19
В сквере в Черновцах обнаружен труп 15 12 2017 В Черновцах в сквере рядом с одной из школ нашли бездыханное тело, лежавшее на скамье.
- 15.12.2017 15:36
Особливості оподаткування спадщини та подарунків Відповідно до норм Цивільного кодексу України спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
- 15.12.2017 13:26
США заявили о готовности создания коалиции против Ирана США намерены создать международную коалицию для противостояния Ирану. Об этом на пресс-конференции 14 декабря заявила постоянная представительница Вашингтона в ООН Никки Хейли.
- 15.12.2017 11:50
Боевики провели зачистки в Моспино Координатор группы Информационное сопротивление Дмитрий Тымчук сообщил, что боевики на Донбассе осуществили серию зачисток,
- 15.12.2017 11:18
ДТП на Сторожинеччине 14 12 2017 Вечером четверга, 14 декабря, в селе Панка Сторожинецкого района, произошла серьезная авария.
- 15.12.2017 10:51
В МВФ озвучили требования для очередного транша По словам исполняющего обязанности главы НБУ Якова Смолия, уже в конце января 2018 года в Киев ожидается приезд новой миссии МВФ. С
- 15.12.2017 10:23
Красная рыба защитит вас от инсультов Красная рыба крайне полезна для организма, и диетологи рекомендуют ее включать в рацион несколько раз в неделю, в крайнем случае -
- 15.12.2017 09:29
Когда Маланка фест 2018 в Черновцах В Черновцах традиционный фольклорно-этнографический фестиваль Маланка-Фест состоится 15 января 2018 года.
- 15.12.2017 09:08
Большая семерка выразила поддержку НАБУ Послы стран G7 высказали свою поддержку Национальному антикоррупционному бюро Украины. По мнению стран Большой семерки, для будущего
- 14.12.2017 16:06

Всі новини