Океан Ельзи представить студійний альбом Dolce Vita

- 28.01.2010 17:36
Океан Ельзи представить студійний альбом Dolce Vita

Океан Ельзи Dolce Vita у Чернівцях 27 травня 2010 року! Повний графік туру гурта + ФОТО

ФОТО

В перших числах березня цього року у Києві «Океан Ельзи» представить новий, сьомий за рахунком, студійний альбомпід назвою «Dolce Vita».
В підтримку альбому відбудеться великий концертний «Dolce Vita тур», який охопить більше 70 міст в Україні, Росії, Європі та США.

У Києві заплановано проведення двох концертів – 2 та 3 червня 2010 року в столичному Палаці спорту. Гастрольний графік найближчим часом з’явиться на оновленому сайті групи. За словами лідера «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, назву альбому дала пісня «Dolce Vita», яка є досить показовою: «В ній йде мова про справжні та несправжні, штучно вигадані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому є справжня dolce vita життя, та чим її можна підмінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що ж це таке. Кожен сам обирає свою власну
«дільче віту»: хтось шукає це в собі, в своїх стосунках в родині, з друзями, своєму оточенні, а дехто – у зовнішньому, показовому, шаблонному».Пісню «Dolce Vita» можна вільно завантажити на сторінці http://okeanelzy.com/dolce_vita/

В роботі над новою платівкою музиканти повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових інструментів. За словами Святослава Вакарчука, у цьому альбомі група менше за все хотіла дивувати: «ми хочемо дати нашим слухачам той «Океан Ельзи», який вони люблять – щирий і справжній». «В цій роботі ми повернулися до звуку, який був на альбомі «Янанебібув», тобто це в основному чотири інструментальні прояви та один вокальний.

В більшості пісень все зроблено музикантами «О.Е.». В окремих моментах будуть лише невеличкі цікаві додаткові музичні прояви, як, наприклад, звук справжньої пилки чи стукіт кулаками по роялю», - додав С.Вакарчук.Нагадаємо, першим синглом нового альбому стала пісня«Я так хочу…», яка з листопада 2009 року знаходиться в ротації радіостанцій України та Росії. Робота над новим матеріалом проходить у київській студії «211». Євген Ступка, саундпродюсер альбому, співпрацював з «Океан Ельзи» на початку 2000-х. Зокрема, спільні роботи –альбоми «Янанебібув» (2000), «Модель» (2001). Фото: Платинова Буковина

Дивитись ще фото гурту "Океан Ельзи"  >>>

 


Ключові слова: Океан Ельзы Дольче Вита

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як діяти при повітряній тревозі? Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів? Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45

Всі новини