Океан Ельзи представить студійний альбом Dolce Vita
- 28.01.2010 17:36
Океан Ельзи Dolce Vita у Чернівцях 27 травня 2010 року! Повний графік туру гурта + ФОТО
В перших числах березня цього року у Києві «Океан Ельзи» представить новий, сьомий за рахунком, студійний альбомпід назвою «Dolce Vita».
В підтримку альбому відбудеться великий концертний «Dolce Vita тур», який охопить більше 70 міст в Україні, Росії, Європі та США.
У Києві заплановано проведення двох концертів – 2 та 3 червня 2010 року в столичному Палаці спорту. Гастрольний графік найближчим часом з’явиться на оновленому сайті групи. За словами лідера «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, назву альбому дала пісня «Dolce Vita», яка є досить показовою: «В ній йде мова про справжні та несправжні, штучно вигадані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому є справжня dolce vita життя, та чим її можна підмінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що ж це таке. Кожен сам обирає свою власну
«дільче віту»: хтось шукає це в собі, в своїх стосунках в родині, з друзями, своєму оточенні, а дехто – у зовнішньому, показовому, шаблонному».Пісню «Dolce Vita» можна вільно завантажити на сторінці http://okeanelzy.com/dolce_vita/
В роботі над новою платівкою музиканти повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових інструментів. За словами Святослава Вакарчука, у цьому альбомі група менше за все хотіла дивувати: «ми хочемо дати нашим слухачам той «Океан Ельзи», який вони люблять – щирий і справжній». «В цій роботі ми повернулися до звуку, який був на альбомі «Янанебібув», тобто це в основному чотири інструментальні прояви та один вокальний.
В більшості пісень все зроблено музикантами «О.Е.». В окремих моментах будуть лише невеличкі цікаві додаткові музичні прояви, як, наприклад, звук справжньої пилки чи стукіт кулаками по роялю», - додав С.Вакарчук.Нагадаємо, першим синглом нового альбому стала пісня«Я так хочу…», яка з листопада 2009 року знаходиться в ротації радіостанцій України та Росії. Робота над новим матеріалом проходить у київській студії «211». Євген Ступка, саундпродюсер альбому, співпрацював з «Океан Ельзи» на початку 2000-х. Зокрема, спільні роботи –альбоми «Янанебібув» (2000), «Модель» (2001). Фото: Платинова Буковина



Дивитись ще фото гурту "Океан Ельзи" >>>
Коментарі (0)
Другие новости:
Правило золотой середины: как найти баланс между весом коляски и ее проходимостью
- 17.07.2026 16:57
Новини Чернівців 16 липня
У Чернівцях відбулася акція протесту на підтримку Михайла
- 16.07.2026 17:11
Братья Мосейчуки: похищение из Калиновки — что известно на данный момент
По имеющейся официальной информации, речь идет об исчезновении двух братьев
- 15.07.2026 16:03
Брати Мосейчуки: викрадення з Калинівки — що відомо про резонансну справу
Що стало відомо громадськості
- 14.07.2026 16:01
Другий паспорт у Європі: де українцям найпростіше та найшвидше отримати громадянство ЄС
Хоча процедура набуття громадянства зазвичай займає роки, існують
- 23.06.2026 09:10
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта
Трамп перетворює державні символи США на частину власного політичного шоу