Європейські країни вирішують питання про можливість виділення Києву позики на газ

- 09.01.2009 19:02
Європейські країни вирішують питання про можливість виділення Києву позики на газ

     Сильвіо Берлусконі заявив про те, що криза в постачаннях в країни Євросоюзу російського газу виникла унаслідок того, що борг України перед "Газпромом" Росії складає понад 600 мільйонів доларів, яких вона в даний час не має. Аналізуючи, ситуацію, що склалася, глава уряду Італії виступив з пропозицією до європейських країн вирішити питання про можливість виділення Києву позики.

     Очікується, що "Газпром" Росії 11 січня 2009 року повинен отримати від "Нафтогазу України" 1,5 мільярда доларів. Ці засоби підуть на те, аби ліквідовувати наявну заборгованість по штрафах, а також частково буде погашена заборгованість по постачаннях газу. Після чого борг по постачаннях складатиме 614 мільйонів доларів.

     По словам Берлускони, он надеется на то, что уже 9 января Украина примет европейских наблюдателей, которые будут осуществлять контроль за поставками транзитного российского газа, что даст возможность России снова приступить к поставкам газа в страны Европы.


Ключові слова: Сильвіо Берлусконі, позика на газ

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51
Дональд Трамп-молодший заявив, що Дональд Трамп може відмовитися від подальших зусиль зі встановлення миру в Україні Дональд Трамп-молодший заявив, що Дональд Трамп може відмовитися від подальших зусиль зі встановлення миру в Україні
- 04.12.2025 19:07
Зеленський дві години говорив із радниками Трампа: У Києві та Вашингтоні заговорили про реальний прорив
- 03.12.2025 19:52
Допомога 6500 гривень: як отримати, кому видадуть першими? В Україні розпочалися перші виплати у розмірі 6500 гривень для
- 03.12.2025 19:03
День святого Николая: история, традиции, советы А дорогие подарки – это нормально?
- 01.12.2025 21:39

Всі новини