Молдова головуватиме у всіх головних органах СНД

- 06.01.2009 17:26
Молдова головуватиме у всіх головних органах СНД

     Як повідомляє агентство БЕЛАПАН із посиланням на прес-службу Виконкому СНД, в СНД 2009 рік почався з організаційних нововведень. Вперше за всю історію СНД головувати в Раді глав держав, Раді глав урядів, Раді міністрів закордонних справ,  Економічній Раді, Раді постпредів і Комісії з економічних питань буде протягом року одна країна. У 2009 році це буде Молдова.

     Новий порядок, передбачений Положенням про головування в Співдружності, якій прийнятий 10 жовтня 2008 року на саміті в Бішкеке. Згідно Положенню, головуюча сторона організовує роботу органів і СНД в цілому, пропонує на засіданніРади глав держав пріоритети роботи Співдружності на період свого головування і координує дії з їх виконання, здійснює моніторинг ходу виконання рішень, проводить, у разі потреби, консультації з державами — учасниками по актуальних питаннях діяльності СНД.

     Молдавська сторона активно готується до головування в СНД. У країні створена Національна комісія, очолює яку президент Володимир Воронін, розроблена Програма головування.
     Прес-служба Виконкому також нагадує, що в області економіки ключовою сферою взаємодії в 2009 році стане енергетика. Особлива увага приділятиметься підготовці проекту Плану реалізації першого етапу Стратегії економічного розвитку СНД до 2020 року. Крім того, належить підготувати і прийняти ряд документів по співпраці в гуманітарній сфері, забезпеченні безпеки, по вдосконаленню механізмів діяльності СНД.


Ключові слова: Молдова

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58
Как получить дубликат диплома о высшем образовании в Украине Потерять диплом или приложение к нему – неприятная ситуация
- 01.10.2025 12:28
Як отримати дублікат диплома про вищу освіту в Україні Втратити диплом чи додаток до нього — неприємна ситуація
- 01.10.2025 12:12
Ешлі Сент-Клер запускає подкаст на тлі загрози виселення та боротьби за опікунство з Ілоном Маском Подкастинг може стати найкращим виходом, коли татусь-мільярдер припиняє...
- 01.10.2025 11:47
Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32

Всі новини