ранній секс - ризик розвитку раку

- 08.12.2009 01:35
ранній секс -  ризик розвитку раку

Дослідження причин виникнення раку в бідних жінок виявили, що вони починають жити статевим життям на 4 роки раніше, ніж більш заможні жінки, повідомляє BBC.

Хоча різниця в кількості захворювань раку у бідних і багатих жінок у всьому світі помічена багато років тому, досі не було цьому чіткого пояснення.

Раніше вважалося, що різниця була зумовлена малою кількістю профілактичних обстежень в бідніших районах, проте дослідження показало, що цей фактор не найважливіший.

Особливо вчених збивало з пантелику, що рівень інфікування папіломавірусу (HPV) - інфекції, що передається статевим шляхом і яку пов'язують з переважною більшістю захворювань на рак - практично однаковий в обох групах.

Вчені з Міжнародного агентства з вивчення ракових захворювань, обстеживши 20 тис. жінок, дійшли до висновку, що вищий рівень ракових захворювань не пов'язаний з вищим рівнем HPV.

Вік, коли жінка народила першу дитину також є важливим чинником. А от від кількості сексуальних партнерів і куріння захворювання не залежить.

За словами керівника дослідження доктора Сильвії Францеші ризик розвитку раку шийки матки у жінок, які мали перший сексуальний досвід у 25-річному віці нижчий, ніж у тих, в яких він був у 20 років.

Жінки можуть підхопити вірус HPV у будь-якому віці. Інфекції в юні роки особливо небезпечні, оскільки у них в розпорядженні більше часу, щоб викликати ушкодження, яке і призводить до розвитку раку.

Дослідники вважаюсь, що вакцинація від HPV має робитися дівчатам іще в школі, поки вони не почали статеве життя, особливо дівчатам з неблагополучних районів.


Джерело: Переклад: Gazeta.ua.


Ключові слова: секс в раннем возрасте приводит к раку

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини