Дії судді Сергія Вовка, який виніс ухвалу про заборону антиреклами стосовно Юлії Тимошенко - ознака неадекватності
- 03.12.2009 15:26
Геннадій Задирко: Відмова кваліфікаційної комісії суддів дати оцінку протиправним діям судді Вовка є нахабною демонстрацією неадекватності
Відмова кваліфікаційної комісії суддів дати оцінку протиправним діям судді Сергія Вовка, який виніс ухвалу про заборону антиреклами стосовно Юлії Тимошенко, є нахабною демонстрацією неадекватності судової системи. Про це заявив народний депутат України, заступник голови партії «Народна влада» Геннадій Задирко.
Як розповів політик, 25 листопада кваліфікаційна комісія суддів загальних судів Київського апеляційного округу за поданням народних депутатів України, заступників голови партії «Народна влада» Геннадія Задирка та Володимира Каплієнка розглянула питання щодо відкриття дисциплінарного провадження відносно судді Вовка С.В.
Але попри те, що під час обговорення кваліфікаційна комісія визнавала наявність порушення, вона так і не наважилася притягти суддю до відповідальності. Аргументами для відмови у відкритті дисциплінарного провадження, за інформацією Г.Задирка, стали відмова позивача (БЮТу) від власного позову, а також «відсутність істотних шкідливих наслідків у результаті прийняття зазначеної ухвали» судді.
«Хіба чергове падіння авторитету судової гілки влади в очах суспільства не є шкідливим наслідком?», - не погоджується Геннадій Задирко.
На думку народника, цей конкретний випадок свідчить, що суддівська корпоративність переважила здоровий глузд. «Суддівство ще раз нахабно та цинічно демонструє свою корумпованість. Залишається лише нагадати високваліфікованим юристам, членам різних комісій та колегій, що їм та їхнім дітям жити в цій країні, і від їхніх сьогоднішніх рішень також залежить, якою буде Україна: імперією брехні та корупції чи правовою державою!», - заявив народний депутат.
Коментарі (0)
Другие новости:
Топ новин за сьогодні: головні події дня в Україні та світі
Україна продовжує стримувати
- 16.04.2026 17:33
Космос готує сюрприз: рекордне затемнення, якого не було в історії
Світ порине у темряву на 7 хвилин: унікальне затемнення, на яке чекали тисячоліття
- 16.04.2026 16:51
- 16.04.2026 16:33
- 16.04.2026 13:53
- 16.04.2026 12:27
Секрети ракет КНДР: експерти розкрили, чим саме Росія б’є по Україні
Фахівці проаналізували уламки північнокорейських ракет, які
- 16.04.2026 12:21
Головні події Чернівців сьогодні: огляд подій від топ порталу регіону Платинова Буковина
Останні дні у Чернівцях демонструють поєднання викликів і розвитку.
- 15.04.2026 16:38
.jpg)
Як правильно завантажувати посудомийну машину для кращого результату