Зеленський: Путіна потрібно стримати всіма можливими засобами

- 15.06.2024 16:18
Зеленський: Путіна потрібно стримати всіма можливими засобами

Зеленський: Путіна потрібно стримати всіма можливими засобами
Президент України Володимир Зеленський заявив, що російського диктатора Володимира Путіна слід стримувати всіма доступними засобами, включаючи посилення обороноздатності України, введення потужних санкцій та політичну ізоляцію. Про це він сказав в інтерв'ю італійському телеканалу Sky TG24.

Глава держави зазначив, що Путін буде продовжувати ескалацію, якщо відчуватиме свою силу. Про це свідчать випадки, коли російські ракети перетинають повітряний простір країн-членів НАТО.

"Випадки порушення повітряного простору були зафіксовані в Польщі та Румунії. Російські війська заходять у чужі територіальні води та порушують повітряний простір інших країн. Це факти. Це перші кроки, перші спроби. Він буде діяти як Гітлер. Ви це побачите. У Путіна те саме бачення світу", – наголосив Зеленський.


Ключові слова: Володимир Зеленський на форумі миру

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Де шукати юридичний захист постраждалим від домашнього насильства Як розпізнати, що йдеться саме про домашнє насильство
- 10.12.2025 20:37
Коломойский сделал громкое заявление: на Миндича было совершено покушение в Израиле. Во время рассмотрения апелляции относительно собственной меры пресечения Коломойский
- 10.12.2025 15:43
Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі. Коломойський зробив гучну заяву: на Міндіча було здійснено замах в Ізраїлі.
- 10.12.2025 15:25
Як діяти при погрозах або переслідуванні в соцмережах Перш за все, важливо усвідомити: будь-які погрози в інтернеті — це
- 09.12.2025 14:31
Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями - ідеали в житті людей Неідеальні ідеали, або Як не втратити себе в гонитві за ілюзіями
- 08.12.2025 13:26
Російські війська перейшли до чергового витка терору: під ударом об’єкти, які мають критичне значення Як зазначає військовий аналітик Юліан Рьопке, Москва свідомо
- 05.12.2025 16:51

Всі новини