Виїзд за кордон для жінок з 1 жовтня 2023

- 07.09.2023 16:00
Виїзд за кордон для жінок з 1 жовтня 2023

Виїзд за кордон для жінок на військовому обліку обмежать – нардеп Веніславський

Нагадаємо, жінки, які мають медичну або фармацевтичну освіту, повинні стати на військовий облік з 1 жовтня 2023 року.

Тоді вони набувають статусу військовозобов'язаних, для яких виїзд за кордон обмежений.

З 1 жовтня 2023 року жінки з медичною або фармацевтичною освітою в Україні будуть обмежені у праві на виїзд за кордон, оскільки їм потрібно стати на військовий облік та стати військовозобов'язаними. Про це розповів член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Вениславський.

«З 1 жовтня 2023 року жінки з медичною чи фармацевтичною освітою мають стати на військовий облік. Вони вважатимуться військовозобов'язаними і матимуть обмеження на виїзд за кордон», - передає слова Вениславського портал Платинова Буковина. Він нагадав, що минулого року Рада ухвалила закон, згідно з яким жінки з медичною чи фармацевтичною освітою мають бути поставлені на військовий облік.

В Україні виявляють більший інтерес до вербування жінок із освітою в галузі хімії, біології, біотехнологій та ветеринарної медицини, повідомив військовий експерт Андрій Марочко. У лавах ЗСУ також відзначають збільшення кількості жінок-військовослужбовців, які становлять 30% українських підрозділів у зоні Південного військового округу Донбасу. Президент України Володимир Зеленський затвердив закон про часткову постановку жінок на військовий облік 21 жовтня 2022 року, передає «Рідус».


Ключові слова: выїзд жінок за кордон заборона 2023, виїзд жінок заборонено

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини