Чернівецькі поліцейські оперативно затримали молодика, причетного до крадіжки електрогенератора

- 23.12.2022 13:08
Чернівецькі поліцейські оперативно затримали молодика, причетного до крадіжки електрогенератора

Чернівецькі поліцейські оперативно затримали молодика, причетного до крадіжки електрогенератора

Слідчі поліції вже повідомили затриманому про підозру у вчиненні майнового злочину та звернулися до суду з клопотанням про тримання його під вартою. За крадіжку в умовах воєнного стану зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

З повідомленням про кримінальне правопорушення до поліції звернувся представник громадської організації. Зі слів заявника, невідомий злодій викрав мініелектростанцію, що стояла на балконі другого поверху одного з чернівецьких ресторанів. Своїми діями крадій завдав збитків майже на 42 тисячі гривень.

Під час проведення першочергових слідчих і розшукових заходів співробітники Чернівецького райуправління поліції встановили особу зловмисника – 19-річного жителя обласного центру. Правоохоронці затримали хлопця в порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. У зловмисника поліцейські вилучили викрадений електрогенератор.

Слідчі поліції повідомили порушнику про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Також правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі триває досудове розслідування. Поліцейські встановлюють всі обставини злочину.


Ключові слова: крадіжки генератоів, новини Чернівців

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини