Глава МЗС України виступив за розрив дипломатичних відносин із Росією

- 21.02.2022 22:33
Глава МЗС України виступив за розрив дипломатичних відносин із Росією

Глава МЗС України Кулеба назвав розрив дипвідносин із Росією продуманим рішенням

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив за розрив дипломатичних відносин із Росією. Трансляція його прес-конференції доступна на YouTube-каналі "Україна 24".

«Сьогодні вночі я підписав подання на президента України із пропозицією розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією. Я вважаю, що я завжди так вважав, що це потрібно було зробити ще у 2014 році. На жаль, тоді таке рішення не було ухвалено», - сказав Куліба.

Він назвав розрив відносин з Москвою своєчасним, продуманим та відповідальним інтересам України. Глава МЗС запевнив, що у Києві проаналізували всі можливі наслідки такого кроку.

За словами глави МЗС, спочатку рішення має ухвалити президент, проте тимчасового повіреного у справах України вже відкликано з Росії, що є чітким політичним сигналом. Кулеба додав, що відносини між Україною та Росією «опустилися нижче за дно».

21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР).


Ключові слова: Кулеба новини

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини