У Чернівецькій області запрацював ще один Центр безпеки
- 18.11.2021 09:40
Його відкриття відбулося сьогодні, 17 листопада, у Великокучурівській територіальній громаді. Тепер понад 15 тисяч буковинців, які проживають на території громади, мають можливість оперативно отримати допомогу поліції, рятувальників та медиків.
Це вже другий Центр безпеки громадян на території Чернівецької області. Нагадаємо: перший такий Центр запрацював на Буковині два роки тому в селищі Лужани Мамаївської територіальної громади. Його поява позитивно вплинула на якість і оперативність надання населенню послуг із захисту життя, здоров’я та приватної власності.
Урочисте відкриття нового Центру безпеки громадян відбулося у селі Великий Кучурів за участі керівництва місцевого підрозділу поліції, ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, голови територіальної громади та місцевих жителів.
Окрім допомоги екстрених служб, громадяни можуть отримати в новоствореному Центрі також послуги ЦНАПу.
Під час відкриття команда Центру безпеки громадян ознайомила жителів громади із своєю технікою, оснащенням і продемонстрували повну готовність максимально оперативно реагувати на будь-які загрози безпеці жителів громади.
Коментарі (0)
Другие новости:
Адміністрація Трампа чинить тиск на ЄС через заморожені активи Росії
Як зазначає Politico, майбутній саміт лідерів ЄС, запланований на четвер, 18
- 17.12.2025 15:33
Бюджет українців на придбання та оренду житла 2025: дослідження
Як змінився бюджет українців на придбання та оренду житла: результати опитування
- 17.12.2025 10:41
- 17.12.2025 10:37
Автоэлектрик Буча, Ирпень, Ворзель
Автоэлектрик на СТО: профессиональная диагностика и ремонт автоэлектрики
- 17.12.2025 10:14
Автоелектрик Буча, Ірпінь, Ворзель
Автоелектрик — це фахівець, який займається діагностикою
- 17.12.2025 10:06
Уже цими вихідними українці можуть відчути скорочення тривалості відключень світла
Свириденко зазначила, що зараз ключовим завданням є формування
- 12.12.2025 10:51
.jpg)
Фемініцид - що це?
Російська економіка падає -експерт розповів правду
Аварія автобуса з українцями у Словаччині: що відомо про ДТП