На Буковині за клопотанням слідчих поліції суд арештував чернівчанина за умисне пошкодження майна посадовця

- 22.09.2021 13:43
На Буковині за клопотанням слідчих поліції суд арештував чернівчанина за умисне пошкодження майна посадовця

Нагадаємо: 27 квітня в будинку голови однієї з територіальних громад виникло загорання, внаслідок якого було частково пошкоджено приміщення гаража. Під час здійснення спеціальних поліцейських заходів правоохоронці встановили особу порушника. Ним виявився раніше судимий 21-річний чернівчанин.

У результаті досудового розслідування поліцейські з’ясували, що в ніч з 26 на 27 квітня правопорушник проник на територію домогосподарства голови Чагорської територіальної громади. Чоловік розбив вікно гаража цокольного поверху будинку та вкинув туди ємність із легкозаймистою речовиною.

Після скоєного порушник втік з місця події. Внаслідок загорання вогонь пошкодив приміщення гаража. Результати товарознавчої експертизи засвідчили, що сума завданих збитків господарю становить понад 160 тисяч гривень.

Відпрацювавши декілька версій, правоохоронці встановили особу зловмисника, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне заволодіння транспортом.

Із залученням силової підтримки спецпідрозділу КОРД поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання чернівчанина. Правоохоронці виявили та вилучили два предмети, схожих на зброю, та направили їх для проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Учора, 22 вересня, слідчі поліції за погодженням Чернівецької обласної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Цього ж дня Шевченківський районний суд міста Чернівці обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 190 тисяч гривень.

Порушнику загрожує до десяти років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Ключові слова: підпал держслужбовця Чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
Законопроєкт № 15260 про що він? - простими словами Поліції пропонують дати більше повноважень, щоб вона могла:
- 27.05.2026 07:13
Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Законопроект №15260 о чем он? - простыми словами Почему это вызывает дискуссии
- 20.05.2026 07:14
Что такое фасции? Что именно они делают
- 19.05.2026 07:16

Всі новини