Хакери пограбували японську біржу на $ 32 мільйони бінкоінів

- 12.07.2019 11:44
Хакери пограбували японську біржу на $ 32 мільйони бінкоінів


З японської онлайн-біржі Bitpoint невідомі хакери вкрали криптовалюта на 32 мільйони доларів. Про це повідомляє портал CoinDesk.

"З Bitpoint, ліцензованої біржі криптовалюта в Японії, хакери вкрали криптовалюта на суму в 32 мільйони доларів", - йдеться в повідомленні.

Після пограбування робота біржі була припинена. Поки що невідомо, на якій саме стадії операцій сталося пограбування.

Відзначається, що на біржі Bitpoint торгуються п'ять криптовалюта - Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Litecoin і Ripple (XRP).

Як повідомлялося, керівництво Telegram'a розіслало листи інвесторам блокчейн-платформи TON. Запуск нової криптовалюта очікується в третьому кварталі (липень-вересень) 2019 року.

Відзначимо, що в кінці червня ціна біткоіни вперше з 2018 року перевищила позначку 13 тисяч доларів. Потім стався відскок вниз до 10 і відновилося зростання. На поточний момент біткоіни торгується в районі 11 600 доларів за "монету".


Ключові слова: біткоїни новини 2019, пограбування біткоїнів

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16
Саакашвілі повернули до в'язниці в Грузії після 3 років у лікарні Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі після тривалого перебування
- 12.11.2025 11:36
У Лондоні правоохоронці затримали копа з України, який вчинив сексуальний напад Інцидент стався наприкінці жовтня 2024 року. За інформацією слідства, чоловік
- 10.11.2025 18:47
Доступ до Парік24 слоти без реєстрації: чи це можливо? Головна перевага, яку можна відчути вже в перші хвилини
- 08.11.2025 23:47
США наложили санкции на украинские компании, помогающие Ирану развивать производство беспилотников США расширили санкционное давление на международные сети, помогающие
- 07.11.2025 22:19
Массированная атака на Каменское: ночь террора, разрушенные здания и раненые мирные жители В ночь на 6 ноября российские войска совершили массированную
- 06.11.2025 11:15

Всі новини