Представником України на Євробаченні-2019 може бути ніхто

- 27.02.2019 10:13
Представником України на Євробаченні-2019 може бути ніхто

 Україна можливо вагалі не буде брати участь у пісенному конкурсі Євробачення 2019 в Ізраілі. Національна суспільна телерадіокомпанія України розглядає варіант відмови від Участі України у Євробаченні 2019. Також стало відомо що зараз ведуться переговори з групою KAZKA що зайняла третє місце в національному конкурсі,щодо їх можливої участі у пісенному конкурсі. Під час прямого ефіру на телеканалі "Громадський" про це сказала член правління НСТУ Олександра Кольцова. В телевізійному ефірі Олександра Кольцова сказала, що представником України на Євробеченні-2019 "може бути ніхто" і вона це повторила двічі. Про те, чи буде проводити Національна суспільна телерадіокомпанія України перемовини дівчинкою"ніхто", також відомою як Арья Старк в серіалі Гра Престолів не повідомляється.

Як відомо, до 8-10 березня Суспільне та представник України мають представити організаторам Євробачення 2019 свій музичний номер з розкадровками. "Мені здається, зараз, в цій ситуації — це криза, на яку немає однозначної відповіді, правильної, тому що суспільство розділене", - зазначила Кольцова.
Як повідомлялось раніше, українська співачка MARUV (Анна Корсун), яка перемогла в національному відборі країни на участь в «Євробаченні-2019», пояснила, чому відмовилася від участі в конкурсі. Пост на цю тему вона опублікувала в своєму Instagram-акаунті.
Марув заявила, що її рішення не пов'язане з тим, що Національна громадська телерадіокомпанія України (НГТУ) незадоволена її концертами в Росії. «Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я - громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промоакції наших політиків. Я - музикант, а не бита на політичній арені », - написала виконавиця.
Вона подякувала всім, хто підтримував її, і зазначила, що хоче створювати творчість без цензури. За словами артистки, вона планує «перемагати і популяризувати свою музику в світі».
Раніше 25 лютого стало відомо, що MARUV не поїде на «Євробачення». Виконавиця не підписала контракт з НГТУ, так як у них виникли розбіжності з приводу умов участі в конкурсі. У соцмережах вона поділилася уривками договору. За словами співачки, їй заборонили будь-яку імпровізацію в ході виступу. Вона зазначила, що ще одна умова - заборона на спілкування з журналістами без узгодження - «повністю порушує свободу слова і права людини».


Ключові слова: представник України на Євробаченні 2019, ніхто Евробачення, никто Евровидение 2019

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

На Буковині викрили схему незаконного виїзду чоловіків за кордон через систему «Шлях» Правоохоронці викрили двох перевізників, які організували незаконний виїзд
- 01.07.2025 14:36
Черги в ДРАЦСі: чернівчани масово звертаються по нові свідоцтва У Чернівцях з початку тижня у залі очікування місцевого ДРАЦСу — аншлаг.
- 01.07.2025 11:20
Модель OnlyFans просит Зеленского декриминализировать порно Модель и контент-мейкер Светлана Дворникова, которая
- 01.07.2025 10:28
Модель OnlyFans просить Зеленського декриміналізувати порно Модель та контент-мейкерка Світлана Дворнікова, яка працює на
- 01.07.2025 10:26
Праздновать во время войны или нет: имеем ли мы на это право? Праздники во время войны – это опора
- 01.07.2025 09:43
Чернівці живуть гірше, ніж 100 років тому: випущено розгромне відео про Чернівці Чернівці втратили колишню велич: сьогоднішні лікарі й учителі живуть гірше, ніж за часів Австро-Угорщини.
- 30.06.2025 10:44
Самотність — тиха епідемія сучасності, яка забирає життя За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, від почуття самотності сьогодні страждає кожна
- 27.06.2025 08:53
Лікування бронхіту: ефективні підходи до відновлення дихання Бронхіт — це поширене захворювання дихальної системи, що
- 26.06.2025 10:25
Одиночество — тихая эпидемия современности, уносящая жизнь Мировой масштаб новой невидимой угрозы – одиночества – заставляет экспертов бить
- 23.06.2025 08:55

Всі новини