На Буковині знову активні кішенькові злодії

- 02.11.2018 09:47
На Буковині знову активні кішенькові злодії

Правоохоронці закликають буковинців бути максимально обережними у місцях значного скупчення людей, а особливо – у громадському транспорті. Не залишайте своє майно без нагляду. Гроші, документи й цінні речі тримайте у внутрішніх кишенях, застібнутих сумках та інших важкодоступних для крадіїв місцях.

Найчастішим місцем «роботи» кишенькових злодіїв залишається громадський транспорт. Як правило, зловмисники вдягаються непримітно, щоб загубитися в натовпі. Зазвичай вони ходять з курткою, перекинутою через руку і під час крадіжки використовують її в якості «ширми».

Крадії часто працюють у парі: поки один відволікає жертву, інший «обчищає» її кишені. Також злодії витягують гаманці й гаджети у пасажирів, коли ті заходять до транспорту і на підштовхування ніхто не звертає увагу.

Щоб уберегти своє майно від професійного кишенькаря варто пам’ятати прості правила безпеки:

найголовніше – не показуйте оточуючим наявність великої суми грошей у гаманці, а якщо все ж таки перевозите її, то розкладіть по внутрішніх кишенях;
рюкзаки та сумки в людних місцях тримайте в полі свого зору під пильним наглядом;

якщо ви помітили підозрілих людей, котрі стоять до вас дуже близько – краще відійдіть в сторону;

будьте особливо пильними, коли заходите в транспорт;

якщо є підозра, що злодій придивляється до вас – заговоріть з ним і тоді крадій просто піде, не бажаючи привертати до себе уваги.

А якщо вас усе ж таки обікрали кишенькові злодії, не зволікаючи повідомте працівників поліції про крадіжку, зателефонувавши за номером спецлінії «102». Пам’ятайте, що ваша уважність – основний і чи не єдиний надійний захист від крадіїв.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: злодії кішенькарі чернівці, буковина кішенькові злодії

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

В Париже ограбили Лувр 19 октября 2025 года Лувр ограбили в Париже 19 октября
- 19.10.2025 17:32
У Парижі пограбували Лувр 19 жовтня 2025 року Сьогодні Париж, столиця світового мистецтва, переживає справжній культурний шок
- 19.10.2025 16:25
Важная новость вчера Одной из самых важных новостей 18 октября 2025 года стала информация о
- 19.10.2025 13:31
Політик Шошоаке звинуватила українську владу в утиску прав етнічних румунів Скандальна румунська євродепутат Діана Шошоаке знову
- 17.10.2025 14:35
Післяпологова депресія. Як позбутися? Поради Як повідомляє портал https://bukovina.biz.ua , у нормі після пологів жіночий організм реагує незначною втомленістю й впродовж трьох днів ...
- 17.10.2025 11:01

Всі новини