Незаконний перетин держкордону України каратиметься тюрмою
- 18.10.2018 13:17
В другом читанні було підтримано законопроект №7017 "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону", за який проголосували 243 народних депутати України.
Йдеться про введення кримінальної відповідальності за порушення перетину державного кордону України, наприклад, особою, яка є представником підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора, перетин кордону поза пропускних пунктів, з метою заподіяння шкоди інтересам держави. Також порушення стосуватимуться перетину кордону в пропускних пунктах за документами з недостовірними відомостями або без відповідних документів взагалі. Виявлення подібних дій буде каратись кримінальною відповідальністю у вигляді позбавлення волі до 3 років.
За такі дії, якщо вони вчиняються групою осіб, або здійснюються повторно, покарання буде вже позбавленням волі терміном від 3 до 5 років. Якщо порушеня правил перетину держкордону України відбуватиметься з застосуванням зброї, покарання складе позбавлення волі від 5 до 8 років.
Зазначимо, що в першому читанні 6 вересня парламент проголосував за взяття даного проекту за основу. СЬогодні ж, 18 жовтня, впроект закну був підтриманий у другому читанні.
Коментарі (0)
Другие новости:
- 23.06.2026 09:10
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів?
Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років
Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Трамп і Путін провели телефонну розмову: подробиці та нові контакти
Майже година переговорів
- 14.06.2026 22:34
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу
Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Зеленський вперше розповів про контакти з Абрамовичем: які сигнали передавали Кремлю
Якою була мета зустрічі
- 07.06.2026 10:24
.jpg)
Басейн чи парковка? У Чернівцях розгорілася дискусія навколо спортивного об’єкта