Бойовики на Донбасі знову використовують лазерну зброю

- 02.10.2018 15:33
Бойовики на Донбасі знову використовують лазерну зброю

На Донбасі бойовики використовують проти бійців ООС лазерну зброю. Як повідомляється, при спостереженні в оптичний прилад прикордонник Краматорського загону отримав травму сітківки ока.

Про це повідомив полковник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

Власне, джерело спалаху, що призвело до травмування, був розташований на тимчасово окупованій російсько-терористичними військами території. Прикордонник, що постраждав, отримав попередній діагноз "Лазерний опік сітківки ока". Його госпіталізували та підтвердили діагноз. Зір втрачений на 80%, як повідомляють медики.

Стосовно використання на Донбасі бойовиками лазерної зброї, то даний випадок є вже п'ятим, коли травми органів зору через таку зброю отримують українські прикордонники.

 


Ключові слова: лазерна зброя на донбасі, донбас лазерна зброя

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини