Голові інспекції з благоустрою Чернівців підпалили авто
- 24.09.2018 09:31
В ніч на 24 вересня в Чернівцях в Чернівцях було здійснено підпал автомобіля.
Як стало відомо, подія сталась близько 3:25, і підпалено було автівку. що належить начальнику інспекції з благоустрою Чернівецької міськради Сергію Обшанському.
Про це Обшанський написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook та опубліковав знімок. Через загоряння було пошкоджено передню частину автомобіля, лобове скло та моторний відсік. Сам головний інспектор висловив подяку поліції та рятувальникам за оперативну роботу. В результаті даної події ніхто не постраждав, та інше майно не було пошкоджене.
Сам Обшанський вважає, що автівку було підпалено спеціально, і ця подія пов'язана із його професійною діяльністю. Нагадаємо, що в Чернівецуькій міській раді планують ліквідувати інспекцію з благоустрою. Питання буде виноситись на розгляд вже в грудні.
Повідомляється, що за фактом даної події поліція відкрила кримінальне провадження стососвно умисного знищення майна, відповідно до частини 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Голова інспекції з благоустрою відзначив, що зловмисники діяли професійно, адже підпал здійснювався з обох сторін.
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026