Порошенко налаштований на перемогу на наступних виборах

- 03.09.2018 11:23
Порошенко налаштований на перемогу на наступних виборах

Чинний президент України Петро Порошенко впевнений в тому, що виграє на наступних президенських виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року.

Минулого літа журналісти вже питали Порошенка про наміри брати участь в наступних виборах. Спочатку він не ділився планами на подальше президенство. Потім він зазначив, що готовий битись об заклад, що якщо прийде на вибори, то обов’язково переможе.

В джерелах зазначається, що в штабі Порошенка наразі працює чотири особи. За роботу з губернаторами та обласними державдміністраціями відповідає перший статупник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук. Контроль над регіональними осередками партії БПП, а також мажоритарниками здійснює заступник голови фракції БПП Сергій Березенко. Його однопартієць - народний депутат ІГор Гринів має обов’язки зі змістовного наповнення зовнішньої реклами та рекламних роликів. Міністр інформаційної політики Юрій Стець також присутній у команді діючого президента. 

Іноді ще троє долучаються до засідань. Це прес-секретар президента Святослав Цеголко, осільник департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко, а також спічрайтер Олег Медведєв.

В колах, наближених до Порошенка, вважають, що на президенських виборах він може пройти до другого туру, де конкуренцію йому складе Юлія Тимошенко. Однак на тлі безлічі інших факторів - нових кандидатів, зростання недовіри до влади, репутаційних ризиків тощо, подібний оптимізм може вщухнути вже до зими, як відзначають експерти. В оточенні Порошенка також зазначають, що програвати він не вміє, а одже, або він не балотуватиметься на наступний термін взагалі, або ж піде у президенти для того, щоб перемогти.


Ключові слова: порошенко йде в президенти, порошенко на другий термін, президенство порошенко

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Не варто доводити себе до повного виснаження під час війни Чому українці часто забороняють собі відпочинок
- 22.05.2026 23:56
Як повернути частину коштів за навчання: як працює податкова знижка? Що таке податкова знижка за навчання
- 18.05.2026 18:47
Новая мобилизация в России может повлечь за собой глубокий экономический кризис Вероятное проведение новой масштабной волны мобилизации в
- 18.05.2026 16:29
Обстріл Києва 14 травня 2026 року: одна з наймасштабніших атак на столицю За попередніми даними, основною ціллю атаки були:
- 15.05.2026 11:53
Нова мобілізація в Росії спричинить глибоку економічну кризу Ймовірне проведення нової масштабної хвилі мобілізації в Російській Федерації може
- 12.05.2026 15:05
Итоги недели 4-10 мая: главные новости Украины и мира Эта неделя стала одним из наиболее насыщенных по к
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31

Всі новини