Чернівчанин облаштував у своїй квартирі наркопритон

- 03.09.2018 09:15
Чернівчанин облаштував у своїй квартирі наркопритон

Місцевий житель облаштував свою квартиру для вживання наркотичних засобів наркозалежними особами. За протиправну поведінку чоловік відповідатиме перед законом.

До Чернівецького відділу поліції надійшла інформація про те, що 55-річний чернівчанин облаштував у свої оселі місце для вживання наркотиків. Під час санкціонованого обшуку у вказаному помешкані працівники сектору превентивної діяльності Чернівецького відділу поліції спільно з патрульними виявили та вилучили кілька десятків таблеток «Субутексу», велику кількість використаних медичних шприців і спеціальний пристрій для викурювання наркотичних речовин. Речові докази направлені для проведення відповідних експертиз.

Крім цього, на момент прибуття поліції у приміщені знаходилися декілька осіб з явними ознаками сп’яніння. Правоохоронці доставили їх до медичної установи для обстеження. Лікарі діагностовали у вказаних осіб сп'яніння внаслідок вживання наркотичних речовин.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальні провадження, передбачені статтями 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: чернівці наркотики, чернівці поліція боротьба за наркообігом

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики 12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак 19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
Новое заявление Кремля о Трампе и войне в Украине Кремль выдал новое циничное заявление о Трампе
- 14.11.2025 22:07
Суть скандала вокруг Энергоатома простыми словами Что такое дело Энергоатома — просто о главном
- 14.11.2025 14:04
Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16

Всі новини