На Буковині побували закордонні експерти з криміналістики та наркозлочинності
- 31.08.2018 09:08Протидію поширення наркотиків серед молоді обговорили голова «Теам for Ukraine» (T4U) Петр Пойман та кримінолог Естер Дорта з представниками поліції Буковини. З гостями з Чехії зустрілися виконуючий обов’язки начальника ГУНП в Чернівецькій області Сергій Ратушенко, начальник управління протидії наркозлочинності Олександр Божек і начальник сектору ювенальної превенції Микола Басараб.
Під час зустрічі представники поліції ознайомили гостей із ситуацією з обігом наркотиків у Чернівецькій області. Правоохоронці розповіли про найбільш гучні випадки перекриття каналів надходження наркотиків, припинення діяльності нарколабораторій і затримання наркоторговців.
«Ми розуміємо, що ситуація з поширенням наркотиків напряму впливає на загальний рівень злочинності в регіоні», – підкреслив полковник поліції Сергій Ратушенко. – «Загалом, нам вдається тримати під контролем ситуацію з обігом наркотиків на території області».
Фахівець-кримінолог університету Саламанки Естер Дорта поцікавилася також профілактичною роботою серед учнівської та студентської молоді щодо протидії поширення наркотичних і психотропних засобів.
Для поліцейських з підрозділів протидії наркозлочинності й ювенальної превенції представники «T4U» провели семінар на тему «Наркотики, наркомафія та суспільство». Під час бесіди Естер Дорта поділилася з правоохоронцями інформацією про боротьбу з наркозлочинністю в інших країнах. Крім цього, фахівець навела приклади негативних наслідків, до яких призводить розгул наркоманії.

Для довідки: Діяльність «Теам for Ukraine» («Команда для України»; «T4U») спрямована на підтримку громадянського суспільства, професіоналізацію неурядового сектору, підготовку співробітників поліції та інших силових структур.
Експерти й співробітники «T4U» вже провели низку практичних і теоретичних навчальних семінарів з кібер- та інформаційної безпеки, методів і проявів гібридної війни, модернізації організованої злочинності, способах боротьби з корупцією тощо.
На завершення зустрічі обидві сторони домовилися про подальший обмін досвідом і всебічну співпрацю.
Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
Коментарі (0)
Другие новости:
Что такое конвергенция у невропатолога? И что значит замедленная Конвергенция?
Конвергенция у невропатолога на приеме
- 09.05.2026 12:42
- 09.05.2026 12:35
Підсумки тижня 4-10 травня: головні новини України та світу
Цей тиждень став одним із найбільш насичених за кількістю важливих політичних
- 09.05.2026 12:31
У Чорнобильській зоні пожежі: яка загроза радіації для Києва тра України? розбираємо докладно!
Чому пожежа поширюється так швидко?
- 09.05.2026 11:37
Трамп допустив продовження перемир’я між Україною та Росією після 9-11 травня
Президент Сполучених Штатів Donald Trump заявив, що оголошене короткострокове
- 09.05.2026 11:31
Новини Чернівців 4-10 травня
Однією з головних тем тижня у Чернівцях стали питання безпеки та повітряних тривог
- 08.05.2026 12:37
- 06.05.2026 12:05
У чому суть прокрастинації і чи так це погано
Фраза «Я подумаю про це завтра», яку колись вимовила
- 06.05.2026 11:57
Ціни на пальне на автозаправних станціях пішли вгору
Найбільше зростання торкнулося бензину марки А-95.
- 04.05.2026 13:46
.jpg)