Представництво України при СНД закрите
- 28.08.2018 15:39
В серпні 2018 року при статутних органах СНД було закрите українське представництво. Про це повідомив Сергій Лебєдєв, голова Виконавчого комітету Співдружності незалежних держав, в Мінську у вівторок, 28 серпня.
Лебєдев також відзначив, що у ситуації, що склалась, нічого трагічного немає, та пригадав схожий випадок.
Голова виконкому сподівається, що з Україною врешті-решт через посольство України в Беларусі все ж лишається контакт, та висловив надію, що країна все ж таки збереже свою присутність у блоці.
Окрім тго, за словами Лебєдєва, юридично Україна все ще лишається країною-учасником Співдружності, через що їй ще направлятимуться всі документи та запрошення на заходи. Зокрема, буде направлене запрошення до Астани на 2 листопада - на засідання ради глав урядів СНД.
Коментарі (0)
Другие новости:
Кінець нафтової ізоляції РФ - заява у США
За його словами, ключовим фактором для змін може стати
- 12.02.2026 12:37
Втрати РФ пішли вгору м- Сирський назвав причину, чому
перехід до корпусної системи
- 10.02.2026 10:57
Миші та вірус Ніпах - все що ви хотіли спитати
Вірус Ніпах - одна з найнебезпечніших зоонозних інфекцій, відомих
- 10.02.2026 09:57
Чим небезпечний кір - розповіла лікар терапевт
О тяжелых последствиях кори предупреждают
- 04.02.2026 10:46
Можуть сформуватися нові пори року: як вчені пропонують їх називати
Глобальні кліматичні процеси дедалі помітніше впливають на
- 19.01.2026 08:53
Укрзалізниця змінює графік руху: частину рейсів скасовано
У Житомирській області на один день вводяться тимчасові коригування у
- 19.01.2026 08:51
.jpg)
Модні тренди 2026