Бій-реванш між Віталієм Кличком та Ленноксом Льюїсом

- 13.08.2018 13:45
Бій-реванш між Віталієм Кличком та Ленноксом Льюїсом

2 жовтня 2018 року може відбутись поєдинок між чемпіонами світу в суперважкій вазі Віталієм Кличком та Ленноксом Льюїсом.

Оскільки обидва спортсмени вже завершили професійну кар'єру, наразі йдеться про виставковий бій, що відбудеться в рамках вечора боксу в Київському палаці спорту.

За словами віце-президента Національної ліги професійного боксу України Аліни Шатерникової, під час конгресу WBC організатори розглядають також ще один майданчик для організації цього поєдинку.

Власне, Льюїс вже підтвердив в конгресі свою участь, одже, наразі йдеться про узгодження певних моментів даного поединку. Незважаючи на обраний майданчик для бою, обидва супертяжі зустрінутся в рингу. Це буде їх другий двобій після бою 2003 року, який було завершено достроково через розсічення брови у Віталія Кличка. Льюїсу присудили перемогу технічним нокаутом.

Того часу Кличко наполягав на проведенні матчу-реваншу, якого не відбулося через завершення Льюїсом кар'єри. 


Ключові слова: кличко - льюїс 2 10 2018, бій кличко проти льюїса 2 10 2018

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45
Законопроєкт № 15260 про що він? - простими словами Поліції пропонують дати більше повноважень, щоб вона могла:
- 27.05.2026 07:13

Всі новини