Вселенський Патріархат відмовився святувати Хрещення Русі у Москві
- 27.07.2018 17:53
У Москві плануються урочистості з нагоди Дня хрещення Русі. Як заявляють представники Вселенського Патріархату, ці святкування не містять под собою підгрунтя.
Повідомлення про це розміщене у Facebook на сторінці Української Помісної Православної церкви, яку було створено Центром релігійних досліджень у питаннях становлення Української Помісної Православної Церкви Київського Патріархату.
Зазначимо, що патріарх Російської православної церкви Кирилл запросив Вселенського патріарха Варфоломея у Москву взяти участь в урочистих заходах до Дня хрещення Русі. Тим не менш, представники Вселенського Патріархату відповіли на таке запрошення відмовою.
В повідомленні відзначено, що Вселенський патріарх вважає, що з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі усі дійсні урочистості та святкування відбудуться у Києві. І в цих заходах 28 липня представники Вселенського Патріарха братимуть участь. Вони були попередньо туди запрошені, і було направлено відповідну делегацію.
Одже, відмова обгрунтована тим, що Вселенський Патріархат не вважає Москву причетною до подій, пов’язаних із хрещенням Русі, що відбулись наприкінці Х сторіччя. Приєднання Київської митрополії Московським патріархатом, що відбулось в другій половині XVII століття, також не визнається Вселенським Патріархатом.
Коментарі (0)
Другие новости:
Гринчук подала у відставку: відомо хто тимчасово очолить Міністерство енергетики
12 листопада стало відомо, що міністр енергетики України Світлана Гринчук написала
- 19.11.2025 14:58
За минулу добу шахраї ошукали буковинців на майже 187000 гривень
Троє громадян стали жертвами псевдобанкірів, двоє
- 19.11.2025 13:42
Бонді: Мін'юст США опублікує документи у справі Епштейна протягом 30 днів
Як передає Report з посиланням на Reuters, про це
- 18.11.2025 16:37
Призначено в.о. міністра юстиції України - це Людмила Сугак
19 листопада уряд ухвалив рішення призначити Людмилу Сугак
- 18.11.2025 15:13
Заява Кремля про Трампа та війну в Україні
Кремль видав нову цинічну заяву щодо Трампа та війни проти України
- 17.11.2025 15:55
Військовий з Буковини разом із спільником організував канал переправлення чоловіків до Європи
Під час чергової спроби незаконного переправлення обидва
- 14.11.2025 22:30
- 14.11.2025 22:07
- 14.11.2025 14:04
- 14.11.2025 13:00
.jpg)