Голова поліції Буковини взяв участь в селекторній нараді стосовно контрабанди

- 21.06.2018 17:49
Голова поліції Буковини взяв участь в селекторній нараді стосовно контрабанди

Сьогодні, 21-го червня, начальник обласного ГУНП взяв участь у селекторній нараді з питань ситуації на кордоні і припинення контрабандних схем. Нарада відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

20-го червня Кабмін затвердив розроблений Урядом, правоохоронними відомствами та Державною фіскальною службою план дій із боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці. Сьогодні на всеукраїнській селекторній нараді керівники силових відомств, ДФС і голови областей обговорили питання подальшої співпраці у боротьбі з порушниками митного законодавства.

 

За словами Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, надходження до державного бюджету від боротьби з контрабандою можуть скласти 100 мільярдів гривень. А тому повернення кримінальної відповідальності за це правопорушення є нагальною необхідністю.

За результатами селекторної наради керівники силових відомств Буковини провели робочу зустріч в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області.

Звертаючись до присутніх, начальник ГУНП Анатолій Дмитрієв висловив сподівання на злагоджену співпрацю на всіх рівнях.

«Усі повинні розуміти, що кожна гривня, отримана від розмитнення, має йти до бюджету й працювати для народу, а не окремих «кришувальників», – підкреслив головний поліцейський краю. – «Усіх, хто має відношення до контрабанди, треба жорстоко карати. І лише тоді ми зможемо побороти цю кричущу проблему».

Одним із кроків по боротьбі з контрабандою, є надання поліції доступу до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор 2006». Тепер поліцейські зможуть в онлайн-режимі відстежувати процеси, що відбуваються на митниці.

А вже найближчим часом Уряд направить до Верховної Ради зміни до законодавства, які передбачають кримінальну відповідальність за дії, що сприяють контрабанді.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Як діяти при повітряній тревозі? Правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації воєнного характеру.
- 19.06.2026 19:02
Зв’язок без абонплати: чи можуть в Україні змінити модель тарифів у мобільних операторів? Така ідея викликала активні дискусії, адже нинішня система
- 17.06.2026 11:24
Війна і здоров’я українців: наслідки, які відчуватимуться ще багато років Повномасштабна війна змінила життя кожного українця. Щоденні
- 15.06.2026 11:02
Соціальна допомога замість пенсії: які виплати можуть отримати українці без необхідного стажу Багато громадян помилково вважають, що відсутність достатнього трудового
- 12.06.2026 13:41
Лідери Британії, Франції і Німеччини придумали умови миру для Росії після саміту з Зеленським Лідери Європи висунули Росії умови мирного врегулювання після переговорів із Зеленським
- 05.06.2026 16:45

Всі новини