Керівники поліції Буковини відвідали підлеглих на Луганщині

- 05.04.2018 14:32
Керівники поліції Буковини відвідали підлеглих на Луганщині

Щоб ознайомитися з умовами несення служби поліцейськими Чернівеччини, надати їм матеріальну допомогу та привітати з прийдешнім Великоднем, Луганську область відвідали начальник Головного управління в Чернівецькій області Сергій Пілігрім і його заступник Тарас Крилюк.

Упродовж трьох місяців правоохоронці з різних підрозділів поліції Буковини проходять стажування у зоні проведення операції об’єднаних сил та дислокуються в Рубіжанському і Сєвєродонецькому відділах поліції на Луганщині.

Зустріч з особовим складом відбулася на базі Рубіжанського відділу за участі керівництва поліції Луганської області. Відповідно до наказу Голови Нацполіції Сергія Князєва про присвоєння спеціальних звань, генерал поліції третього рангу Сергій Пілігрім вручив нові офіцерські погони. Керівник ГУНП в Чернівецькій області подякував офіцерам за сумлінну службу та побажав гідно нести звання поліцейського і з честю виконувати покладені на них обов’язки.

Очільники буковинської поліції перевірили, в яких умовах їх підлеглі несуть службу, де проживають та поцікавилися, яка допомога потрібна в подальшому. Сергій Пілігрім привітав співробітників з прийдешнім Великоднем і передав з Буковини святкові гостинці. «Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і Божої ласки. Нехай у ваших серцях панують радість і душевний спокій, а на українській землі завжди буде мир і злагода».

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: поліція буковини, чернівецька область поліція, операція об’єднаних сил

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини