ДТП на Глибоччині - іномарка в’їхала в підводу

- 30.03.2018 14:25
ДТП на Глибоччині - іномарка в’їхала в підводу

Від отриманих травм на місці події загинув кінь. Працівники Глибоцького відділення поліції встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Близько 10-ї години вечора 29 березня до поліції надійшло повідомлення про ДТП з потерпілими у селі Стерче Глибоцького району. Керуючи автомобілем «БМВ» на іноземній реєстрації, 21-річний житель сусіднього села не впорався з керуванням і допустив зіткнення з підводою, що рухалася попереду. Як пояснив водій, на гужовому транспорті не було світловідбиваючих елементів, а тому о темній порі він його вчасно не помітив.

Внаслідок зіткнення загинув кінь і травмувалися 35-річний водій підводи та його 34-річний пасажир. З травмами голови й підозрами на переломи потерпілих було госпіталізовані.

Відомості за фактом ДТП слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. На даний час триває досудове розслідування.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: дтп глибоцький район, національна поліція чернівецька область

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

НБУ ввів нові правила карткових переказів Національний банк України оголосив про масштабні зміни у сфері
- 01.10.2025 15:41
Трагедія в Одесі: злива забрала життя цілої родини Це один із найстрашніших випадків, які ми
- 01.10.2025 12:58
Как получить дубликат диплома о высшем образовании в Украине Потерять диплом или приложение к нему – неприятная ситуация
- 01.10.2025 12:28
Як отримати дублікат диплома про вищу освіту в Україні Втратити диплом чи додаток до нього — неприємна ситуація
- 01.10.2025 12:12
Ешлі Сент-Клер запускає подкаст на тлі загрози виселення та боротьби за опікунство з Ілоном Маском Подкастинг може стати найкращим виходом, коли татусь-мільярдер припиняє...
- 01.10.2025 11:47
Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32

Всі новини