В ході українсько-німецької операції на Буковині затримали двох кіберзлочинців

- 13.03.2018 16:50
В ході українсько-німецької операції на Буковині затримали двох кіберзлочинців

В рамках міжнародного співробітництва буковинські правоохоронці спільно з німецькими колегами встановили причетність до даних злочинів двох жителів Чернівців.

У ході спільної операції з органами Федеративної Республіки Німеччина працівники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області та обласного відділу протидії кіберзлочинності встановили фігурантів групи комп’ютерних злодіїв.

Оперативники встановили, що група громадян України з 2013 по 2016 рік злочинним шляхом здобувала цифрові пакетні марки, які потім перепродувала із суттєвими знижками.

Неправомірно отримавши доступ до облікових записів клієнтів німецької пошти (ідентифікатори, паролі, номери банківських платіжних карток і терміни їх дійсності), злочинці у великій кількості замовляли через них цифрові пакетні марки. В подальшому спритники перепродували ці марки зі значними знижками у розмірі 50-70% від повної вартості. Клієнтів знаходили через рекламу в мережі інтернет. Загалом правоохоронці задокументували понад 200 випадків незаконного продажу крадених поштових пакетних марок. Отримані злочинним шляхом грошові кошти негайно переводилися в готівку через валютні рахунки, відкриті в іноземних банках.

Працівники кіберполіції Чернівецької області спільно з німецькими колегами встановили причетність до скоєння даного правопорушення двох чернівчан – 28-річної жінки та 22-річного чоловіка. За адресами проживання спільників правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено комп’ютерну техніку й носії інформації. Зі слів зловмисників, саме їх вони використовували для досягнення своєї злочинної мети. Усе вилучене направлено на проведення відповідних комп’ютерно-технічних експертиз.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: комп’ютерні злодії буковина, буковина кіберзлочинці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Чому відставка Гринчук Відповідь: Україна опинилася в центрі великого
- 12.11.2025 16:16
Саакашвілі повернули до в'язниці в Грузії після 3 років у лікарні Експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі після тривалого перебування
- 12.11.2025 11:36
У Лондоні правоохоронці затримали копа з України, який вчинив сексуальний напад Інцидент стався наприкінці жовтня 2024 року. За інформацією слідства, чоловік
- 10.11.2025 18:47
Доступ до Парік24 слоти без реєстрації: чи це можливо? Головна перевага, яку можна відчути вже в перші хвилини
- 08.11.2025 23:47
США наложили санкции на украинские компании, помогающие Ирану развивать производство беспилотников США расширили санкционное давление на международные сети, помогающие
- 07.11.2025 22:19
Массированная атака на Каменское: ночь террора, разрушенные здания и раненые мирные жители В ночь на 6 ноября российские войска совершили массированную
- 06.11.2025 11:15

Всі новини