На Новоселиччині чоловік обікрав хвору односельчанку

- 05.02.2018 14:46
На Новоселиччині чоловік обікрав хвору односельчанку

До Новоселицького відділення поліції звернулася 75-річна жителька села Стальнівці. Жінка повідомила, що невідома особа з її будинку викрала речі домашнього вжитку на загальну суму близько 8 тисяч гривень.

На місце злочину виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські з’ясували, що в день крадіжки потерпіла хворіла та перебувала в лікарні. Зловмисник і скористався цим моментом. Зламавши вхідні двері, крадій проник до будинку та вчинив крадіжку.

Оперативники розпочали пошуки зловмисника і викраденого майна. Поліцейські обстежили прилеглу територію та провели опитування місцевого населення. Отримана інформація та зібрані докази на місці злочину вказувало на те, що зловмиснику було відомо про те, що потерпіла в лікарні.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами, правоохоронцям вдалося спіймати крадія. Ним виявився 64-річний односельчанин заявниці. Останній вже був відомий правоохоронцям як особа, яка веде антигромадський спосіб життя.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області 


Ключові слова: крадіжки буковина, стальнівці крадіжка, націолнальна поліція чернівці

Коментарі (0)
Додати свій коментарій:
*Ім'я:
E-mail:
*Коментарій:
Символів залишилося: із
Підтвердіть, що Ви людина 
Відповідь - одне слово на тій же мові, що й питання.
Відповідь на питання «скільки» - число
Нову загадку, будь-ласка

Другие новости:

Дрони РФ атаковали железную дорогу в Одесской области В ночь на 27 сентября Россия совершила очередную атаку дронами-камикадзе на
- 27.09.2025 19:38
Дрони РФ атакували залізницю на Одещині У ніч проти 27 вересня Росія здійснила чергову атаку дронами-камікадзе
- 27.09.2025 10:32
Пірамідальні новини України У сучасному інформаційному просторі України людина щодня стикається з
- 26.09.2025 11:33
Що таке РЕБ РЕБ (радіоелектронна боротьба) – це
- 24.09.2025 11:35
iPhone 17 чи iPhone 17 Pro Max: який смартфон вам обрати? Багатьох цікавить, який варіант підійде саме їм. Щоб розібратися, розглянемо головні особливості кожної моделі.
- 18.09.2025 21:48

Всі новини